فیلم و موزیک

اجرای بازی Gotham Knights با نرخ فریم ۳۰ روی کنسول‌ها

با تایید سازندگان بازی Gotham Knights مشخص شد که این بازی تنها با نرخ فریم 30 و وضوح 4K روی کنسول ها اجرا می شود.

اخیرا و در جریان اخبار منتشر شده از بازی، با اشاره به پیام سازنده اجرایی بازی Gotham Knights در تالار گفتگوی این اثر در نرم افزار دیسکورد، مشخص شد که نسخه های کنسولی بازی مورد نظر در حال اجرا است. در 30 فریم (قفل) و با وضوح 4K. یعنی در حالی که نسخه کنسول Gotham Knights تنظیماتی مانند انتخاب بین حالت های عملکرد و کیفیت را در اختیار بازیکنان قرار نمی دهد.

فلو مارتی (Flaoua Marty) که به عنوان تهیه کننده اجرایی بازی Gotham Knights این خبر را به دنبال کنندگان کار اعلام کرد، تصمیم تیم سازنده بازی در مورد عدم وجود حالت Performance/Quality و اجرای مداوم بازی با نرخ فریم 30 روی کنسول ها را اینگونه توضیح می دهد. به شرح زیر است:

من می دانم که بسیاری از شما می خواهید در مورد وجود یا عدم وجود یک حالت عملکرد (با سرعت 60 فریم در ثانیه) در نسخه کنسول بازی بدانید. به دلیل وجود مولفه هایی مانند شکل گیری یک تجربه آنلاین برای دو بازیکن در جهان باز و دنیای پرجزئیات Gotham Knights، کاهش رزولوشن برای افزایش نرخ فریم چندان آسان نیست. به همین دلیل نسخه کنسولی بازی Gotham Nights با 30 فریم بدون حالت Performance و Quality اجرا خواهد شد.

روز گذشته این خبر همراه با معرفی حالت چهار نفره Heroic Assault به بازیکنان اعلام شد. عدم اجرای بازی در 60 فریم بر روی کنسول های قدرتمند نسل نهم موضوعی بود که تعداد زیادی از طرفداران بازی را ناامید کرد. بنابراین تعداد قابل توجهی از آنها در حال حاضر قصد دارند پیش خرید نسخه کنسولی اثر را لغو کرده و آن را با سرعت 60 فریم بر ثانیه در رایانه شخصی تجربه کنند. فعلا باید منتظر ماند و دید واکنش استودیو برادران وارنر مونترال چه خواهد بود. در مورد این موضوع آیا آنها با انتشار یک آپدیت چنین چالشی را حل خواهند کرد؟

بازی Gotham Knights در 25 اکتبر (3 آبان) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس Xbox Series S خواهد بود. نظر خود را در مورد عرضه نسخه کنسولی بازی به صورت 30 فریم بر ثانیه روی آراد نیوز بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا