تکنولوژی

اتهام توییتر به ایلان ماسک نسبت به عدم همکاری مناسب در تبادل اطلاعات

ایلان ماسک این روزها درگیر مشکلات زیادی است و پس از انصراف از معامله خرید شبکه اجتماعی توییتر، از سوی مدیران این شبکه اجتماعی مورد شکایت قرار گرفت. اخیرا شاهد بودیم که توییتر ایلان ماسک را به عدم همکاری مناسب در به اشتراک گذاری اطلاعات متهم کرد. برای ترنجی همراه باشید

توییتر ایلان ماسک را به عدم همکاری مناسب در به اشتراک گذاری اطلاعات متهم می کند

ایلان ماسک و توییتر پس از انصراف از معامله خرید این شبکه اجتماعی همچنان به شکایت خود ادامه می دهند. ایلان ماسک قرار بود توییتر را به مبلغ 44 میلیارد دلار تصاحب کند. با این حال، او از این معامله عقب نشینی کرد و ادعا کرد که توییتر می خواهد تعداد زیادی حساب ربات به او بفروشد. از آن زمان، توییتر ماسک را به دادگاه کشاند و از تاکتیک های مختلف برای دریافت اطلاعات از ایلان ماسک استفاده کرد.

توییتر حتی دوستان نزدیک ماسک را فراخواند، حرکتی که بسیاری عجیب به نظر می رسید. با این حال، کار توییتر فقط به درخواست های عجیب ختم نمی شود. توییتر دیروز از یک قاضی درخواست کرد تا به ایلان ماسک دستور دهد تا تمام سوابق ارتباطی را از نیمه اول سال 2022 تحویل دهد.

توییتر ایلان ماسک را مقصر می داند

توییتر مدعی است که ماسک قبل از پس گرفتن شکایت از قرارداد خرید، در به اشتراک گذاری اطلاعات کافی همکاری نکرده است. توییتر این درخواست را به قاضی پرونده این دو مرد، مک کورمیک، همراه با یک درخواست مهر و موم شده علیه ماسک و وکلایش ارائه کرد. در واقع، توییتر ادعا می کند که ایلان ماسک و وکلایش غیرقانونی و نامناسب عمل کرده اند.

اسناد دادگاه نشان می دهد که توییتر از قاضی مک کورمیک می خواهد که به ماسک دستور دهد تا تمام ارتباطات خود را از اول ژانویه تا 8 ژوئیه 2022 تحویل دهد. همزمان، این شرکت همچنین از جارد برچال، دستیار ارشد ماسک می خواهد که ارتباطات خود را تغییر دهد. ثبت در طول دوره . اعتقاد بر این است که بورچال، که ثروت خانوادگی ماسک را مدیریت می کند، در امور مالی او و حتی خرید توییتر نقش دارد.

وکلای توییتر می گویند که ایلان ماسک و وکلایش با افشای این فایل های ضبط شده به عنوان بخشی از تبادل اطلاعات پیش از محاکمه با حسن نیت عمل نکردند. توییتر و ماسک از بیش از 100 بانک، صندوق تامینی و افراد خواسته اند تا در دادگاه 17 اکتبر شهادت دهند. این شرکت همچنین در پرونده خود گفت که از قاضی مک کورمیک می خواهد که به تیم حقوقی ماسک دستور دهد در پاسخ به سؤالات درباره خرید توییتر شهادت دهند.

توییتر ایلان ماسک را مقصر می داند

به گزارش خبرگزاری GizChinaروز جمعه، وکلای ماسک هرگونه تخلف مرتبط با تبادل اطلاعات اولیه را رد کردند. آنها ادعا می کنند که توییتر عملیات مخفیانه ای را برای پنهان کردن شاهدان از جزئیات تعداد حساب های اسپم و ربات در این پلتفرم راه اندازی کرده است. ماسک این لوایح را نقطه گیر می داند و آنها را عامل اصلی خروج خود از این معامله می داند.

الکس اسپیرو، وکیل ایلان ماسک، در بیانیه ای ایمیلی گفت که از آنجایی که تلاش های توییتر برای مخفی کردن اطلاعات و شاهدان شکست خورده است، آنها اکنون سعی دارند با این مزخرفات مردم را منحرف کنند. نظر شما افسر مجله آراددر مورد اتهام توییتر به ایلان ماسک در خصوص عدم همکاری مناسب در به اشتراک گذاری اطلاعات چیست؟ در نهایت ایلان ماسک برنده این دادگاه می شود یا توییتر؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا