فیلم و موزیک

اتفاقی عجیب در برنامه خندوانه ؛ نام وریا غفوری سانسور شد! + فیلم

یک اتفاق ظاهرا جنجالی در یک برنامه تلویزیونی با اعتراض شدید هواداران استقلال مواجه شد. سانسور اسامی وریا غفوری در برنامه سرگرمی !

اعتراض شدید هواداران استقلال به عوامل برنامه تفریحی. اخبار را ادامه دهید سانسور خیلی خنده داره با مجله خبری آرادهمراه باشید.

وریا غفوری در برنامه سرگرمی

وریا غفوری خنده دار است

وریا غفوری در برنامه سرگرمی
سانسور وریا خندوانه، سانسور نام وریا در خندوانه

سانسور وریا غفوری در خندوانه

سانسور نام واریا در خندوانه در دیدار فینال «قطی بازی» این برنامه اتفاق عجیبی رخ داد. به نظر می رسد این سانسور به خاطر واریا غفوری، کاپیتان سابق باشگاه استقلال رخ داده است. بازیکنی که امروز مورد تنفر صدا و سیما و برخی رسانه های رسمی است.

وریا غفوری در برنامه سرگرمی
وریا غفوری در خندوانه، وریا غفوری خندوانه سانسور شده است

هواداران استقلال از شب گذشته با انتشار یک فیلم و چند عکس به شدت به سانسور نام واریا در برنامه خندوانه اعتراض کردند و بارها این موضوع را در فضای مجازی پخش کردند. ظاهراً در نمایش نام و خانواده، کامران تفتی نام پسر را با (u) به صورت واریا می نویسد. باید منتظر توضیحات رامبد جوان، تهیه کننده و مجری خندوانه در مورد این اتفاق باورنکردنی و توهین آمیز باشید!

نام واریا غفوری در برنامه هندوانه سانسور شد

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله وریا غفوری در برنامه سرگرمی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا