فیلم و موزیک

ابراز همدردی و ادای احترام خواننده گروه ماکان بند وسط کنسرت با مردم آبادان

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند وی قبل از شروع کنسرت خود برای ادای احترام به مردم داغدار آبادان از هوادارانش خواست دقایقی برای مردم آبادان تشویق کنند.

امیر مکاره خواننده ماکان بند در کنسرت شب گذشته خود با مردم داغدار آبادان همدردی کرد و آهنگی را به آنها تقدیم کرد. اخبار خوب را ادامه دهید کنسرت ماکان بند آبادان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند

کنسرت ماکان بند

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند
کنسرت ماکان بند آبادان کنسرت ماکان بند امیر مقاره

کنسرت گروه ماکان امیر مقاره

مکند بند یک پروژه موسیقی پاپ دو نفره است که دو نفر از اعضای این گروه رهام هادیان و امیر مقاره هستند که میلیون ها طرفدار را دور خود جمع کردند.

امیر مکاره متولد 3 دی 1374 در تهران خواننده است. او از نوجوانی آهنگسازی را با شعر آغاز کرد و از سال 1393 خوانندگی را به صورت انفرادی و حرفه ای آغاز کرد و با دوستانش چندین آهنگ منتشر کرد. صدای او بیشتر با حمایت سایت رادیو جوان شروع شد، اما برخلاف برخی از هنرمندان مشهور، منعی برای همکاری با این سایت نداشت.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا