فیلم و موزیک

آینده مبهم بازی های ابرقهرمانی مارول استودیوهای کریستال داینامیکس و ایدوس

به گفته مدیرعامل Embryser، هنوز شرایط بازی های ابرقهرمانی استودیو Crystal Dynamics و Eidos-Montréal Studio در این شرکت به طور کامل مشخص نشده است.

پس از فروش سه استودیوی Square Enix و چندین IP Embryser، بسیاری از بازی‌ها از جمله Marvel’s Avengers عملاً در اختیار Embryser قرار گرفتند. آینده این بازی های ابرقهرمانی اکنون در هاله ای از ابهام قرار دارد. زیرا برای انتشار محتوای جدید به تایید مارول نیاز است.

در این راستا اخیرا لارس وینگفورزمدیرعامل گروه Embryser در جلسه ای با سرمایه گذاران در خصوص مالکیت Marvel’s Avengers و Marvel’s Guardians of the Galaxy گفت: «تمامی بازی های ساخته شده توسط استودیوهای خریداری شده در این معامله گنجانده شده است. اما انعقاد این قرارداد مستلزم صدور مجوزهای متعدد برای غیرمعامله از طرف شرکای خارجی است. «همچنین همانطور که اشاره کردیم، تاییدیه دارندگان پروانه یکی از الزامات است.

بازی Guardians of the Idas Galaxy

او گفت: “من انتظار ندارم هیچ توافق تجاری قابل توجهی در مورد استودیوها یا معامله توسط رگولاتورها یا شرکای تجاری رد شود.” با این حال، ما هنوز باید ببینیم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. من فکر می کنم سوال شما در مورد دو بازی است [ابرقهرمانی مارول] و اینکه آیا در آینده آنها را توسعه و حمایت خواهند کرد و برنامه هایشان تغییر خواهد کرد یا خیر. “فکر می کنم آنچه گفتم درک کلی است که می توانم به شما بدهم.”

در نهایت، لارس وینگفورز اعلام کرد که Embryser باید تا نهایی شدن قرارداد برای شروع کار بر روی آدرس های IP خریداری شده و استودیوها صبر کند. این شرکت اخیراً سهام بزرگی در توسعه دهندگان Western Square Enix به مبلغ 300 میلیون دلار از جمله کریستال داینامیکس و آیدوس مونترال به دست آورده است.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز و سایر کاربران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا