فیلم و موزیک

آیسل کوپلان بازیگر زن خارجی بی حجاب در سریال راز ناتمام کیست؟ [+عکس و بیوگرافی]

عکس های ارسال شده توسط آیسل کوپلان بازیگر خارجی بی حجاب در سریال راز نطامم. بازتاب گسترده ای در فضای مجازی و اینستاگرام داشت.

آیسل کاپلان بازیگر ترکیه ای در نقش کاتیا اتزادی است سری ناتمام راز بازی کرده است ادامه با خبر بازیگر خارجی راز ناتمام با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بازیگر خارجی بی حجاب در سریال راز نطامم.

زن محجبه یک راز ناتمام است

بازیگر خارجی بی حجاب در سریال
راز نطام بازیگر خارجی زن بی حجاب راز نطامم

زن بی حجاب سریال ناتمام راز کیست؟

آیسل کاپلان بازیگر ترکیه ای بازیگر نقش کاتیا اتزادی در سریال راز ناتمام است. سریال راز نطامم به کارگردانی و تهیه کنندگی امین امانی این روزها از شبکه یک سیما در حال پخش است. این سریال درباره عملیات خرابکارانه گروهک منافقین است که بمب گذاری می کنند و نیروهای امنیتی ایران سعی در کنترل و خنثی کردن اقدامات آنها دارند.

بیوگرافی ایزل کاپلان

از سوابق هنری و بازیگری یسل کاپلان بازیگر نقش کاتریا اتزادی در سریال رزاناطام اطلاعی در دست نیست و به نظر می رسد این اولین حضور او به عنوان بازیگر در ایران باشد.

بازیگر خارجی بی حجاب در سریال
سریال زن بدون حجاب، راز ناتمام، بیوگرافی ایسل کاپلان

الیف قهرمان با نام مستعار کاتیا یکی از عوامل سرویس های امنیتی در ایران است که باید نقش نفوذ به گروهک منافقین و کسب اطلاعات از عملیات بمب گذاری و خرابکاری آنها را ایفا کند.

معمایی ناتمام نوشته سید جلال الدین دری با موضوع داستان زندگی دکتر محمدجواد بهنر به فراز و نشیب های این شهید گرانقدر و حوادث سال های پس از جنگ و نفوذ دشمن در ارکان حکومت در زمان حال

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بازیگر خارجی بی حجاب در سریال راز نطامم. ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا