فیلم و موزیک

آگهی شغلی جدید ایکس باکس از ادامه روند خریدهای مایکروسافت حکایت دارد

مایکروسافت در اعلامیه شغلی جدید خود به دنبال استخدام مدیری برای شناسایی اهداف خرید احتمالی و ادغام با Xbox Studios است.

به نظر می رسد مایکروسافت به دنبال مدیری برای کمک به ارزیابی خریدهای آینده این شرکت در صنعت بازی است. شرح وظایف که در اوایل این هفته اعلام شد، در عمل نشان می دهد که این شرکت هنوز خرید استودیوهای بازی را تکمیل نکرده است. در همین حال، مایکروسافت با خریدهای بزرگ استودیو Bethesda و Activision Blizzard رکوردهای جدیدی در تاریخ صنعت بازی به ثبت رسانده است.

این پست “مدیر استراتژی و توسعه بازی” نام دارد و مسئولیت های این سمت را در راس تیم توسعه و استراتژی ایکس باکس شرح می دهد:

ما از نزدیک با تیم رهبری بازی‌ها برای شناسایی و ارزیابی فرصت‌ها برای رشد تحول‌آفرین کار می‌کنیم. خط‌مشی این مجموعه شامل پاسخ به چالش‌برانگیزترین سوالات کسب‌وکار بازی مایکروسافت و اصلاح برنامه‌های شرکت برای ادغام و ادغام (اکتساب و ادغام)، و همچنین شناسایی و درک محرک‌های کلیدی صنعت بازی خواهد بود.

بر اساس این آگهی استخدام، مسئولیت های نامزد برنده شامل «حمایت از تصمیمات استراتژیک با دقت کمی و کیفی، شناسایی گرایش های کلیدی مصرف کننده، فناوری و تجاری و توسعه و ارزیابی سوابق تجاری برای محتوا و فناوری های بازی» خواهد بود.

استودیو ایکس باکس جدید

فعالیت های اکتساب و یکپارچه سازی در صنعت بازی سال 2021 را با رکورد 85 میلیارد دلار به پایان رساند، در حالی که انتظار می رود این رکورد در سال جاری به 150 میلیارد دلار افزایش یابد. شاید مهمترین عامل در دستیابی به این رکورد، تکمیل مراحل ثبت نام برای تصاحب Activision Blizzard توسط مایکروسافت و Zynga توسط Tick To Interactive باشد که در ماه های ابتدایی سال 2022 اعلام شد.

علاوه بر این، فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، در مصاحبه‌ای در نوامبر با وال استریت ژورنال گفت که کار این شرکت با خرید استودیوهای بازی «قطعاً تمام نشده است».

اسپنسر بارها گفته است که ایکس باکس به داشتن یک استودیوی آسیایی به خصوص ژاپنی علاقه دارد. او همچنین قبلاً اشاره کرده بود که مایکروسافت در تلاش است تا توسعه دهندگان را در زمینه تولید محتوای معمولی و اجتماعی جذب کند.

در نهایت می توانید نظرات خود را در این مورد با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا