فیلم و موزیک

آپدیت مرج اتریوم با موفقیت انجام شد ؛ خداحافظی با ماینرها! [+عکس]

به روز رسانی Marj Ethereum این یکی از مهمترین رویدادها در تاریخ ارزهای دیجیتال به حساب می آید و پس از این ادغام، اتریوم 2 (اتریوم 2.0) متولد شد.

با تولد اتریوم 2.0، ماینرها دیگر نیازی به سیستم های کامپیوتری با گرافیک گران قیمت برای استخراج اتریوم نخواهند داشت. می توانید با اخبار ادامه دهید تاریخچه پلتفرم اتریوم با مجله خبری آرادهمراه باشید.

به روز رسانی Marj Ethereum

به روز رسانی Marj Ethereum
Marj Ethereum، Marj Ethereum چیست، تاریخچه Marj Ethereum

Marj Ethereum چیست؟

من گزارش میدم شکل:

به‌روزرسانی Marj یا ادغام اتریوم که این شبکه را از Proof of Work به Proof of Stake منتقل می‌کند، پس از سال‌ها برنامه‌ریزی و توسعه پیاده‌سازی شد. با این به روز رسانی، مصرف انرژی شبکه اتریوم تا 99 درصد کاهش می یابد. این به معنای پایان دادن به کار استخراج ETH توسط ماینرها است.

این نکته در زمانی که بازار کریپتو به دلیل مصرف بالای انرژی با انتقادات زیادی مواجه است، مزیت مهمی محسوب می شود.

در زیر می توانید تصویر اتریوم را مشاهده کنید:

به روز رسانی Marj Ethereum
Marj Ethereum، Marj Ethereum چیست، تاریخچه Marj Ethereum

در این مورد، شبکه اثبات کار اتریوم، به نام لایه اجرا، با شبکه Beacon چین (لایه اجماع) یکپارچه شده است. فعالان بلاک چین لحظه شماری می کنند تا شاهد این دستاورد مهم باشند. به زبان ساده، با این الگوریتم، مصرف انرژی مرتبط با استخراج اتریوم به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و این روش جدید دوستدار محیط زیست در نظر گرفته می شود.

وقتی بیت کوین و اتر یک پنی قیمت داشتند، استخراج آنها نیز ارزان تر بود. اما با افزایش ارزش ارزهای دیجیتال عملا نوعی رقابت در بازار ایجاد شده است. ماینرها نیز مجبور بودند منابع خود را ارتقا دهند تا سکه های بیشتری به دست آورند منابع بیشتر استفاده کنید


اخبار بیشتر:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا