تکنولوژی

آپدیت جدید اینستاگرام، تمام کاربران را به فروشنده‌های آنلاین تبدیل می‌کند

2 مارس 1401، 15:46.

در آپدیت جدید، اینستاگرام قابلیت مهمی خواهد بود که می تواند کاربری این پلتفرم را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ به طور کلی تغییر دهد و کاربران این پلتفرم را به فروشندگان آنلاین تبدیل کند.

اینستاگرام در سال های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده و رفته رفته به کاربردی ترین شبکه اجتماعی برای کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است. با این حال، تا به امروز، بسیاری از شرکت ها نتوانسته اند از پتانسیل کامل این پلتفرم برای بهبود وضعیت تجاری خود استفاده کنند. اما اکنون در آپدیت جدید اینستاگرام این امکان برای همه کاربران فراهم خواهد شد که به فروشنده آنلاین تبدیل شوند.

به روز رسانی جدید اینستاگرام، یک موهبت برای مشاغل کوچک

امروز آدام موذری مدیر اینستاگرام رسما اعلام کرد که تغییرات قابل توجهی در این پلتفرم رخ خواهد داد. او گفت اینستاگرام سعی دارد راه های مختلفی را برای مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ ارائه دهد تا مشتریان بیشتری داشته باشند و محتوای بهتری تولید کنند.

آپدیت جدید اینستاگرام

اولین و شاید مهم ترین تغییری که به زودی در آپدیت جدید اینستاگرام اعمال خواهد شد، فرصتی است که تمامی کاربران این شبکه اجتماعی به فروشنده آنلاین تبدیل شوند. یعنی در آینده ای نزدیک تمامی کاربران اینستاگرام به راحتی می توانند از برچسب محصول استفاده کرده و قیمت محصولاتی را که می خواهند بفروشند وارد کنند. این قابلیت قبلاً در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار می گرفت، اما اکنون موسری اعلام کرده است که این ویژگی به همه کاربران کمک می کند تا ترافیک یا توجه لازم را به تجارت، شرکت و … جلب کنند.

این پایان ویژگی های جدید اینستاگرام نیست که به زودی در آپدیت جدید اضافه می شود. یکی دیگر از ویژگی های جدید این شبکه اجتماعی محبوب در بین کاربران، امکان تگ کردن سایر کاربران به روشی پیچیده تر است. این قابلیت می تواند برای عکاسان، طراحان مد و … بسیار مفید باشد، کاربران با استفاده از این قابلیت می توانند در قسمت ویرایش پروفایل، دسته بندی را انتخاب کنند. با انتخاب این دسته، زمانی که کاربر در یک پست علامت گذاری می شود، دسته انتخابی برای سایر کاربران نمایش داده می شود. این طبقه بندی می تواند یک شغل، یک حرفه یا چیزی شبیه به آن باشد.

در نهایت به محتوای اصلی در اینستاگرام اهمیت بیشتری داده خواهد شد

یکی دیگر از ویژگی هایی که می تواند بسیاری از صفحات را خراب کند و منجر به رشد برخی دیگر از صفحات اینستاگرام شود، ارزش بیشتر محتوای واقعی در مقایسه با محتوای اشتراکی است. مدیران اینستاگرام می دانند که ممکن است برخی از کاربران نسبت به این سیستم جدید بدبین باشند. با این حال، آن‌ها می‌خواهند پلتفرم اینستاگرام به محیط بهتری برای تولیدکنندگان محتوا و صفحاتی تبدیل شود که تنها وظیفه آنها اشتراک‌گذاری مجدد محتوا در صفحات دیگر نیست. این قابلیت در آپدیت جدید اینستاگرام به کاربران معرفی خواهد شد.

اینستاگرام

یعنی اگر در صفحه اینستاگرام خود پست هایی تولید کنید که از صفر تا صد محصول تفکر و کار شما باشد، شانس موفقیت شما در این پلتفرم به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. برعکس، اگر تمام کاری که در صفحه خود انجام می دهید، بازنشر محتوای سایر کاربران است، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید و صفحه شما مانند گذشته موفق نباشد.

در مجله خبری آرادبخوانید: اعتیاد به اینستاگرام و اسنپ شات باعث مرگ پسر 17 ساله شد.

در حال حاضر اما به نظر می رسد اینستاگرام بالاخره در تلاش است تا به تولیدکنندگان محتوا اهمیت بیشتری بدهد و پلتفرم آن ها را به مکانی حرفه ای تر برای حرفه ای ها تبدیل کند. زمان دقیق انتشار ویژگی های جدید اینستاگرام هنوز مشخص نیست، اما در آینده ای نزدیک در یک آپدیت بزرگ این ویژگی ها در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا