تکنولوژی

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M01 منتشر شد

عزم سامسونگ برای گسترش اندروید 12 به خانواده گوشی هایش همچنان ادامه دارد. آپدیت اندروید 12 اکنون برای گلکسی M01 منتشر شده است.

سامسونگ چندی پیش با راه اندازی آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A03 و A02 نشان داده است که گوشی های ارزان قیمت را فراموش نکرده و به تدریج اندروید 12 را در میان محصولات خود توسعه می دهد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: ارزان ترین گوشی های سال 2021

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M01

تعداد گوشی ها، گجت ها و تبلت های سامسونگ که در حال حاضر به اندروید 12 مجهز هستند، امروز با انتشار آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M01 افزایش یافته است.

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M01 منتشر شد

در حال حاضر برخی از کاربران هندی این گوشی با شماره مدل SM-M015G آپدیت جدید را با شماره فریمور M015GXXU4CVF6 دریافت کرده اند که به همراه پچ امنیتی ژوئن ارائه می شود. بزرگترین تغییری که در این فریمور به چشم می خورد طبیعتا مربوط به رابط کاربری سفارشی شده One UI 4 است.البته این نسخه چند پله ضعیفتر از رابط گوشی های رده بالاست اما همچنان ظاهر خارجی تغییر یافته و در هر موردی استفاده از دستگاه را آسان تر می کند.

گلکسی M01 در سال 2020 با اندروید 10 عرضه شد و وعده دو به روز رسانی نرم افزاری بزرگ را داده بود. در نتیجه اندروید 12 و One UI 4 آخرین به روز رسانی های نرم افزاری اصلی این گوشی هستند. البته، می توانید امیدوار باشید که وصله های امنیتی دریافت کنید.

البته همانطور که گفتیم آپدیت اندروید 12 در حال حاضر محدود به شماره مدل SM-015G این گوشی است و مدل جهانی که با شماره مدل SM-M015F عرضه شده بود هنوز این آپدیت را دریافت نکرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما کاربران سایت خبری آراددر مورد انتشار آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M01 چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: گوشی موبایل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا