تکنولوژی

آپدیت اندروید ۱۳ موتورولا برای کدام گوشی‌ها ارایه می‌شود؟ لیست رسمی

سیستم عامل جدید گوگل در نسخه نهایی خود برای گوشی های پیکسل این شرکت رونمایی شد. اندروید 13 نسبت به اندروید 12 تفاوت قابل توجهی در طراحی ندارد و عملکرد و حریم خصوصی را بهبود بخشیده است. امروز رسما مشخص شد که آپدیت اندروید 13 موتورولا برای کدام گوشی ها موجود است؟ در ادامه با مجله آرادهمراه باشید تا درباره آپدیت اندروید 13 در گوشی های موتورولا صحبت کنیم.

آپدیت اندروید 13 موتورولا

با آپدیت اندروید 13، اکثر سازندگان اندروید رابط کاربری جدید خود را معرفی کردند و برخی نیز در حال کار بر روی نسخه آزمایشی آن هستند. به نظر می رسد که موتورولا نیز با رابط کاربری UX من بر اساس خود اندروید ۱۳ آماده ورود به این وادی است.

این شرکت بیانیه رسمی نداده است، اما وب سایت رسمی آن 10 دستگاهی را که به روز رسانی اندروید 13 را دریافت خواهند کرد، فهرست کرده است. شما می توانید این لیست را در اینجا ببینید:

1- Motorola Edge+ (2022)
2- Motorola Edge (2022)
3- Motorola Edge 30 Pro
4- موتورولا اج 30
5- Motorola Moto G Stylus 5G 2022
6- Motorola Moto G 5G 2022
7- Motorola Moto G82 5G
8- Motorola Moto G62 5G
9- Motorola Moto G42
10- Motorola Moto G32

آپدیت اندروید 13 موتورولا

آپدیت اندروید 13 موتورولا

اگر یک گوشی جدید موتورولا دارید، می دانید که رابط کاربری این شرکت My UX نام دارد. این رابط کاربری به دلیل عاری بودن از نرم افزارهای پیش فرض کم استفاده و تجربه ای نزدیک به اندروید خام جذابیت خاص خود را دارد.

آپدیت اندروید 13 سامسونگ با One UI 5 چه زمانی در دسترس خواهد بود؟

کدام دستگاه ها دارای آپدیت اندروید 13 برای شیائومی، پوکو و ردمی هستند؟

اندروید 13 پیشرفت های کوچک و بزرگ بسیاری را به ارمغان می آورد. گوگل زبان طراحی Material You را ارتقا داده است و اکنون حتی نمادهای برنامه شخص ثالث را با موضوع ادغام می کند.

همچنین دارای بسیاری از ویژگی های بهبود یافته حفظ حریم خصوصی است. اکنون برنامه‌ها به کل گالری شما دسترسی نخواهند داشت و یک انتخابگر رسانه داخلی دارند. همچنین، اگر اطلاعات حساسی مانند شماره تلفن یا اطلاعات ورود به سیستم را کپی کنید، تاریخچه کلیپ بورد پس از مدتی به طور خودکار پاک می شود.

آیا گوشی موتورولا دارید؟ آیا آپدیت اندروید 13 برای گوشی شما موجود است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا