تکنولوژی

آموزش انتقال اطلاعات از گوشی اندرویدی به آیفون 14

خرید بلیط هواپیما از سافارمارکت

اگر تصمیم گرفته اید با عرضه گوشی جدید اپل از گوشی اندرویدی خود به آی او اس سوئیچ کنید، باید بدانید که انتقال اطلاعات از گوشی اندرویدی به آیفون 14 آسان است. انتقال داده ها از گوشی اندرویدی به آیفون نسبتا آسان است و در دنیای امروزی در مقاله بررسی خواهیم کرد که چگونه کاربران گوشی های اندرویدی می توانند اطلاعات خود را به گوشی های سری آیفون 14 منتقل کنند. با دی جی همراه باشید.

با استفاده از برنامه Move to iOS اطلاعات را از گوشی اندروید به آیفون 14 منتقل کنید

برای انتقال اطلاعات از گوشی اندرویدی به آیفون 14 با استفاده از برنامه Move to iOS، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • در دستگاه آیفون خود به بخش برنامه ها و داده ها مرجع و اختیار انتقال داده ها از اندروید انتخاب کنید.
 • با استفاده از دستگاه اندروید خود برنامه به iOS بروید باز کن
 • وقتی صفحه حرکت از اندروید در دستگاه iOS خود باز کنید، روی گزینه ضربه بزنید ادامه داد کلیک.
 • شماره 6 یا 10 رقمی نمایش داده شده در آیفون را در دستگاه اندروید وارد کنید.
 • گزینه در تماس باشید برای اتصال دستگاه Android به شبکه Wi-Fi موقت ایجاد شده توسط دستگاه iOS، موردی را که در تلفن Android نشان داده شده است انتخاب کنید.
 • محتوایی را که می خواهید از گوشی اندروید به آیفون 14 منتقل کنید و گزینه را انتخاب کنید ادامه داد انتخاب کنید.
 • پس از بارگیری نوار، می توانید روی گزینه کلیک کنید انجام شده بر روی گوشی اندروید و گزینه کلیک کنید ادامه داد برای تکمیل فرآیند راه‌اندازی، در دستگاه iOS خود انتخاب کنید.

فرآیند انتقال اطلاعات از گوشی اندرویدی به آیفون 14 کمی طولانی است و ممکن است کمی گیج شوید. اگر هر دو گوشی به یک منبع برق متصل نباشند و شبکه وای فای قوی نباشد، در فرآیند انتقال اطلاعات با مشکل مواجه خواهید شد.

یکی از جنبه های منفی انتقال اطلاعات از گوشی اندرویدی به آیفون این است که کاربر نمی تواند تمام تنظیمات یا برنامه ها را منتقل کند. به عنوان مثال، آهنگ های ذخیره شده در حافظه تلفن، گزارش لیست تماس، آهنگ زنگ و غیره. به آیفون منتقل نمی شوند. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که موارد فوق فقط برای آیفونی که برای اولین بار است که روت می شود کار می کند و اگر آیفون شما قبلا روت شده باشد این روش جواب نمی دهد.

با استفاده از اپلیکیشن AnyTrans اطلاعات را از گوشی اندروید به آیفون 14 منتقل کنید

اگر مراحل استفاده از برنامه Move to iOS برای انتقال اطلاعات از گوشی اندرویدی به آیفون 14 برای شما سخت است یا عملیات موفقیت آمیز نبود، می توانید از برنامه AnyTrans به عنوان جایگزین استفاده کنید.

استفاده از اپلیکیشن AnyTrans در کامپیوتر یا سیستم مک رایگان است و برای استفاده از آن باید مراحل زیر را طی کنید:

 • کاربرد AnyTrans در رایانه خود باز کنید و تلفن اندروید و آیفون خود را از طریق USB به دستگاه متصل کنید.نحوه انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون 14 2
 • حالا از گزینه منوی سمت چپ سوئیچ تلفن را انتخاب کنید و سپس روشن کنید تلفن به آیفون کلیک.
 • درایو منبع و درایو هدف را انتخاب کنید و سپس روی گزینه کلیک کنید بعدی برای تکمیل فرآیند کلیک کنید.نحوه انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون 14 3
 • روی گزینه بعدی برای انتقال فایل های اندروید به آیفون کلیک کنید.نحوه انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون 14 4

همانطور که مشاهده می کنید، انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون 14 با استفاده از برنامه AnyTrans بسیار ساده است و مشکلات اپلیکیشن Move to iOS را ندارد. اما این تنها مزیت این برنامه نیست و مزایای دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال، برنامه AnyTrans از اکثر داده ها در تلفن های اندرویدی پشتیبانی می کند. فرقی نمی کند که آیفون 14 شما در حال حاضر راه اندازی شده باشد یا خیر و در نهایت باید بدانید که این برنامه از تمامی دستگاه های اندرویدی پشتیبانی می کند. همچنین، داده های آیفون 14 شما حذف نخواهد شد زیرا AnyTrans می تواند به طور خودکار محتوای تکراری را رد کند. در نهایت هر آلبوم یا هر اطلاعاتی پس از انتقال به آیفون در دستگاه اندرویدی شما باقی می ماند.

انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون

شما می توانید بیش از یک بار از برنامه AnyTrans برای انتقال داده ها از تلفن Android به iPhone استفاده کنید. از این برنامه برای مدیریت آیفون، پشتیبان‌گیری از داده‌ها، ایجاد آهنگ‌های زنگ سفارشی، به‌روزرسانی یا مدیریت برنامه‌های iOS و حتی انعکاس آیفون خود به رایانه استفاده کنید. این برنامه کاملا رایگان است و تنها در چند ثانیه اطلاعات را از اندروید به آیفون جدید یا فعلی شما منتقل می کند.

آن را بگذار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا