فیلم و موزیک

آقای گل استقلال در مسیر حضور در پرسپولیس ؛ شیخ دیاباته پرسپولیسی می‌شود؟

حضور مهاجم برزیلی در پرسپولیس لغو شد. مهاجم شیخ دیابات قبل از استقلال و آقای. گل این تیم در لیست خرید پرسپولیس نیست البته فعلا!

بر اساس شایعاتی که در ساعات اخیر مطرح شده، انتقال کاسیانو به پرسپولیس منتفی است. اخبار را ادامه دهید شیخ دیابته در تخت جمشید با مجله خبری آرادهمراه باشید.

مهاجم شیخ دیابات

دیابت پرسپولیس

مهاجم شیخ دیابات
شیخ دیابات پرسپولیس شد، دیابات پرسپولیس، شیخ دیابات در تخت جمشید

شیخ دیابات پرسپولیس شد؟

یحیی گل محمدی پس از صحبت با پزشکان باشگاه درباره مصدومیت کاسیانو، تصمیم به عدم به خدمت گرفتن این بازیکن گرفت و این موضوع را از پرسپولیس به باشگاه اعلام کرد. در حالی که به نظر می رسید کاسیانو نزدیک ترین و در دسترس ترین بازیکن نقل و انتقالاتی به پرسپولیس باشد.

دیابات که فصل گذشته در لیگ قطر بازی می کرد، در دوران حضورش در استقلال نشان داد مهاجمی توانمند است اما مطلع شدیم که این بازیکن فعلا در لیست خرید پرسپولیس و یحیی گل محمدی نیست.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله مهاجم شیخ دیابات ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا