فیلم و موزیک

آغاز رویداد Fracture: Entrenched بازی Halo Infinite

343 Industrial Studio به تازگی رویداد جدید Fracture: Entrenched را به همراه محتوای جدید و حالت های جدید در دسترس بازیکنان Halo Infinite قرار داده است.

فصل دوم Halo Infinite به تازگی شروع شده است و درست مانند رویدادهای Fracture فصل اول، این فصل نیز رویدادهای Fractured خود را به بازیکنانی که قبلاً با عنوان Fracture: Entrenched منتشر شده بودند ارائه می دهد. علاوه بر به‌روزرسانی پست وبلاگ Halo Waypoint، استودیو 343 صنایع در توییتر اعلام کرد که رویداد Fracture: Entrenched تمرکز ویژه‌ای بر سپر دیزل پانک Eaglestrike خواهد داشت.

مانند فصل اول، بازیکنان باید سطح Event Pass رایگان خود را به سطح 30 ارتقا دهند. Fracture: Entrenched به مدت یک هفته از 24 ژوئن (24 مه) اجرا خواهد شد. البته این رویداد در فصل دوم تا 6 بار برگزار می شود تا بازیکنان برای بدست آوردن قسمت های مختلف زره مورد علاقه خود تلاش کنند. بازیکنان همچنین می توانند سطوح نبرد خود را بر اساس حالت جدید Land Grab ارتقا دهند تا با چالش های این رویداد روبرو شوند.

حالت Land Grab بازیکنان را در نبرد برای تسخیر و کنترل سه منطقه قرار می دهد و پس از تصرف و کنترل هر سه منطقه، نقاط جدیدی برای اشغال و کنترل نقشه پس از یک مکث کوتاه ظاهر می شود. در این صورت اولین تیمی که به امتیاز 11 برسد برنده مسابقه است. پس از رویداد Fractured، حالت Land Grab بخشی از لیست حالت های استاندارد بازی Halo Infinite خواهد شد.

ویدیو را روی دستگاه تماشا کنید

علاوه بر این، عناصر تزئینی با محوریت زره Eaglestrike به بخش پاداش‌های هفتگی بازی Halo Infinite و همچنین در فروشگاه بازی اضافه می‌شوند.

در نهایت می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا