فیلم و موزیک

آغاز اکران آنلاین فیلم «موقعیت مهدی» از عید غدیر در پلتفرم تلوبیون

طرح جدید ایران برای اکران آنلاین فیلم های روزانه و حمایت از آثار شاخص، ص فیلمی درباره مقام مهدی با موضوع زندگی شهید باکری شروع می شود.

فیلم «وضعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر از ششم تیرماه به صورت آنلاین اکران می شود. در ادامه با مجله خبری آرادهمراه باشید تا اخباری از انتشار آنلاین مقام مهدی (عج) را در اختیار شما قرار دهیم.

فیلمی درباره مقام مهدی

اکران فیلم مقام مهدی

فیلمی درباره مقام مهدی
اکران آنلاین فیلم جایگاه مهدی، اکران آنلاین فیلم جایگاه مهدی، اکران آنلاین فیلم مقام مهدی

اکران آنلاین فیلم مقام مهدی

در این طرح فیلم های روز سینمای ایران می توانند از ظرفیت بیش از 20 میلیون کاربر وب سایت و اپلیکیشن تلبیون برای رفع انحصار اکران آنلاین استفاده کنند.

فیلمی درباره مقام مهدی
اکران آنلاین فیلم جایگاه مهدی، اکران آنلاین فیلم جایگاه مهدی، اکران آنلاین فیلم مقام مهدی

در اولین گام، فیلم «وضعیت مهدی» که با موفقیت در سینماهای کشور اکران شد و 14 میلیارد تومان فروخت، به مناسبت عید غدیر خم از صبح پرفروش ترین فیلم دفاع مقدس شد. روز دوشنبه 27 ژوئیه به صورت آنلاین از تلویزیون. آزاد خواهد شد.

مقام مهدی به نویسندگی و کارگردانی هادی حجازی فر و تهیه کنندگی حبیب الله ولی نژاد در سال 1400 ساخته شد و در چهلمین جشنواره فیلم فجر در 14 رشته نامزد شد و برنده پنج سیمرغ بلورین از جمله سیمرغ بهترین فیلم شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله فیلمی درباره مقام مهدی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا