فیلم و موزیک

آبروریزی در رونمایی کاپ جام جهانی ؛ پشت پرده ماجرا چیست؟ [+فیلم]

افتضاح در افتتاحیه جام جهانی . نماینده فیفا جام را پوشش داد. هرج و مرج برای عکس یادگاری با جام جهانی. تا پایان مقاله با مجله خبری آرادهمراه باشید.

مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال 2022 قطر پس از حدود یک ساعت تاخیر دیروز (پنجشنبه) از ساعت 15:00 روز 10 شهریور 1401 به میزبانی برج میلاد تهران آغاز شد. مراسمی که به صورت نامنظم برگزار شد با حضور حاشیه نشینان همراه بود.

افتضاح در افتتاحیه جام جهانی

پشت پرده چیست؟ [+فیلم]

نماینده فیفا جام را پوشاند، هرج و مرج برای عکس یادگاری با جام جهانی
نماینده فیفا جام را پوشاند، هرج و مرج برای عکس یادگاری با جام جهانی

جواد حبانی مجری مراسم افتتاحیه جام جهانی در واکنشی عجیب به انتقاد از روند برگزاری و بی نظمی های این مراسم گفت:

خاک دنیا تو سرم! خبرنگاران عزیز دارند به وظیفه خود عمل می کنند… درست است اما جلوی محبت مردم را نمی توان گرفت. منم میخواستم عکس بگیرم ولی نشد. آیا عکسی با جام جهانی نمی خواهید؟ آیا در بین 80 میلیون ایرانی کسی هست که دوست نداشته باشد با جام جهانی عکس بگیرد؟

فیلم لحظه شرم آور مجله خبری آراددر افتتاحیه جام جهانی را در زیر مشاهده می کنید:

جواد حبانی مجری این برنامه به طرز عجیبی از پیشکسوتان فوتبال خواست برای گرفتن عکس یادگاری با جام به سن بیایند. دعوت از سالمندان به دلیل سن باعث بی نظمی در مراسم شد. نماینده فیفا به دلیل تجمع گسترده و غیرمتعارف مردم سن به این وضعیت عجیب و نادر اعتراض کرد و در چند صحنه اقدام به گرفتن جام کرد. در نهایت به دلیل بی نظمی شدید جام را پوشاند.

عکس لحظه فرار نماینده فیفا:

نماینده فیفا جام را پوشاند، هرج و مرج برای عکس یادگاری با جام جهانی
نماینده فیفا جام را پوشاند، هرج و مرج برای عکس یادگاری با جام جهانی

جام جهانی فوتبال 2022 (به عربی: قاس العلام لكری القدم 2022، ترجمه: Kaʾs alʿālam li-kurat al-qadam 2022) بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال است که از 20 نوامبر تا 18 دسامبر (2022) برگزار می شود. 29 نوامبر تا 27 دسامبر 1401) در قطر برگزار می شود. جام جهانی مردان فیفا هر چهار سال یکبار توسط تیم های ملی اتحادیه های عضو فیفا برگزار می شود.

این اولین جام جهانی خواهد بود که به میزبانی کشوری از جهان عرب برگزار می شود و همچنین دومین بار پس از جام جهانی 2002 جام جهانی در آسیا برگزار می شود.

مصاحبه جواد حبانی درباره مراسم و تحقیر افتتاحیه جام جهانی:

اخبار بیشتر:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا