, , ,

اتفاقی که در اصفهان تکرار شد، نیمه‌ مربیان؛ پاشنه آشیل استقلالِ شفر

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی سه‎شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مغلوب ذوب‎آهن شد که مثل بازی‌های اخیرش در نیمه دوم طراوت همیشگی را نداشت.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری مهر، تیم های استقلال و ذوب آهن دیدار رفت خود از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در حالی پشت سر گذاشتند که امیر قلعه نویی برای دومین بار پی در پی مچ شفر را خواباند تا شانس ذوب آهن برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی بیشتر از استقلال باشد.

  تاج در آستانه بازی با السد به بازیکنان و کادر فنی استقلال چه گفت؟

آبی پوشان مثل چند بازی اخیر خود کارشان را طوفانی آغاز کردند و یک نیمه توانستند برتری خود را به حریف دیکته کنند. اما باز هم مثل چند دیدار اخیرشان در نیمه دوم نتوانستند برتری خاصی بر حریف داشته باشند. این اتفاقی است که اخیرا برای شاگردان شفر زیاد پیش می‌آید؛ یعنی افت در نیمه دوم.

استقلالی‌ها در فینال جام حذفی و مقابل تیم لیگ یکی خونه به خونه هم در نیمه دوم عقب نشستند و توپ و میدان را بیشتر به حریف واگذار کرده بودند. اتفاقی که در هفته‌های اخیر کم تکرار نشده است. به نظر می‌رسد تیم شفر با چالش بدنسازی مواجه باشد و آنها مثل سابق توان ۹۰ دقیقه بازی درگیرانه و جنگندگی را نداشته باشند.

  تقدیر از کادر پزشکی استقلال و فیلم‌برداری از تماشاگران/اصفهانیان در جایگاه

دیدار رفت تیم‌های استقلال و ذوب آهن از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب در ورزشگاه فولاد شهر انجام شد که تیم میزبان با گل دیرهنگام ولسیانی موفق به شکست دادن آبی پوشان شد. دیدار برگشت دو تیم سه شنبه ۲۵ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *