, ,

فتحی:به رای کمیته انضباطی اعتراض می‌کنیم/حسینی برمی‌گردد و نباید استقلال را ترک می‌کرد

سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت:در خصوص رأی کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد، هنوز نامه به صورت رسمی ارسال نشده است، مطمئن باشید اعتراض خواهیم کرد.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس،امیر حسین فتحی در حاشیه تمرین امروز آبی پوشان پایتخت اظهار داشت:با دوستان جلسه داشتم قبل از بازی یک روحیه خوبی بدهم تا با قدرت بازی کنند.فردا قرار است با جباروف جلسه بگذارم.

فتحی در ادامه در خصوص اینکه وضعیت تیام و جباروف به کجا خواهد رسید، گفت: با یکی از بازیکنان امشب و با دیگری فردا جلسه برگزار می‌کنم و فردا مذاکرات ادامه خواهد داشت تا ان‌شاءالله به یک جمع‌بندی برسیم.

  رئیس شورای فنی باشگاه استقلال انتخاب شد

وی در ادامه در خصوص نامه باشگاه ذوب‌آهن در خصوص مرتضی تبریزی گفت: هنوز این نامه به دستم به صورت کتبی نرسیده است، باید با دقت نامه را بررسی کنم و بعد در خصوص این موضوع صحبت خواهم کرد.

فتحی در خصوص رأی کمیته انضباطی نیز گفت: ما در خصوص رأی کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد، هنوز نامه به صورت رسمی ارسال نشده است، مطمئن باشید اعتراض خواهیم کرد.

وی درباره روزبه‌ چشمی نیز گفت: روزبه بازیکن ماست، امیدوارم شرایط بهتری به دست بیاورد و بتواند به تیم استقلال در ادامه کمک کند.

  آرای انضباطی فوتبال ساحلی اعلام شد

سرپرست باشگاه استقلال در پایان نیز در خصوص حسینی گفت:‌ ان‌شاءالله حسینی طی روزهای آینده برمی‌گردد، این بازیکن نباید استقلال را ترک می‌کرد، به نظرم اشتباه کرد، مشکلی نخواهد بود و مطمئنا به استقلال در ادامه کمک خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *