قرمزهای پایتخت در هفته هجدهم لیگ برتر از پس نفت تهران برنیامدند و مقابل تیم انتهای جدولی به تساوی رسیدند و سرمربی تیم پرسپولیس روز عجیبی را در مقابل نفت تهران سپری کرد.

آیا محرومیت برانکو پاتک استقلال به پرسپولیس بود؟

قرمزهای پایتخت در هفته هجدهم لیگ برتر از پس نفت تهران برنیامدند و مقابل تیم انتهای جدولی به تساوی رسیدند و برانکو روز عجیبی را در مقابل نفت تهران سپری کرد.

به گزارش ورزش۳ در این بازی که طبق انتظار همه با مالکیت بالای توپ توسط شاگردان برانکو و ایجاد موقعیت های مختلف گلزنی روی دروازه نفت همراه بود، علاوه بر عملکرد بسیارخوب دروازه بان و خط دفاع منسجم نفت، چند تصمیم داور سرخپوشان را از رسیدن به گل دورتر کرد.

نظر کارشناسان داوری هم پس ازاین بازی حرف های سرمربی و سایر سرخ پوشان پایتخت و هواداران را تایید می کرد و بر تاثیر سوت های اشتباه داور دررقم خوردن نتیجه صحه گذاشت.

  در مورد علی دایی صحبت نمی‌کنم/ بازیکنان پرسپولیس محتاط بودند

این اتفاقات داوری در طول بازی باعث عصبانیت پرسپولیسی ها شد و اعتراضات روی نیمکت این تیم هم به مرور زیاد شد. سرانجام نقطه اوج این ماجرا در لحظه به صدا در آمدن سوت داور مسابقه شکل گرفت و برانکو به شدت به عملکرد رضا مهدوی اعتراض کرد. این تصویر عجیب که تا حالا مشابه آن را از برانکو ایوانکوویچ ندیده بودیم.

قرمزهای پایتخت در هفته هجدهم لیگ برتر از پس نفت تهران برنیامدند و مقابل تیم انتهای جدولی به تساوی رسیدند و سرمربی تیم پرسپولیس روز عجیبی را در مقابل نفت تهران سپری کرد.

عصبانیت شدید این مربی معمولا آرام را از هدر رفتن ۲ امتیاز مقابل تیم قعر جدولی نشان می داد.

  پرچم ۵۰ متری روی سکوها/ حمایت هواداران اتباع بیگانه از استقلال

اعتراضات برانکو در روزهای اخیر از نحوه داوری ها در بازی های پرسپولیس فراتر رفت و حتی صحبت هایی را درباره محروم نشدن سرور جپاروف بعد از ضربه به بازیکن استقلال خوزستان مطرح کرد.

هافبک استقلالی ها را سرمربی پرسپولیسی‌ها محروم کرد؟

صحبت های برانکو به کام استقلالی ها خوش نیامد و پس از اینکه روز گذشته هافبک ازبکستانی آبی پوشان از سوی کمیته انضباطی با محرومیتی تا اطلاع ثانوی مواجه شد، آبی پوشان تا حد زیادی این حکم سنگین را نتیجه اعتراضات سرمربی پرسپولیس قلمداد کردند.قرمزهای پایتخت در هفته هجدهم لیگ برتر از پس نفت تهران برنیامدند و مقابل تیم انتهای جدولی به تساوی رسیدند و برانکو روز عجیبی را در مقابل نفت تهران سپری کرد.

  خلیل‌زاده: تغییر پست می‌دهم تا به تیم ملی دعوت شوم/ بین دو تیم بزرگ همیشه کُری است

 

حالا در واکنش به این محرومیت گفته می شود فیلمی از عصبانیت برانکو ایوانکوویچ در آخر بازی پرسپولیس و نفت در اختیار استقلالی ها قرار دارد که در آن سرمربی سرخ پوشان داور چهارم بازی را هل می دهد.

محرومیت برانکو بعید نیست

به نظر می رسد آتش محرومیت های این چنینی بین سرخابی ها شعله ور شده و اگر چنین اتفاقی در گزارش ناظر بازی ثبت شده باشد، ممکن است برانکو هم در روزهای آینده با حکمی مبنی بر محرومیت مواجه شود.