قمری: شانس مدالمان در بازی‌های آسیایی کم شد

به گزارش آراد، طبق برنامه اعلام شده از سوی میزبان هجدهمین دوره بازی های آسیایی در جاکارتا قرار است مسابقات دوچرخه سواری در بخش جاده از ۲۲ آگوست مصادف با ۳۱ مرداد ماه آغاز شود اما تغییر و جابجایی زمان رقابت ها برای تیم ملی کشورمان دردسر ایج…
به گزارش سامانه هواداری 3064 ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی دیروز در حاشیه آغاز طرح اهدا دوچرخه رایگان به شهروندان با اشاره به روز ملی هوای پاک اظهار داشت: همه شهروندان باید در سالم‌سازی هوای شهر مشارکت فعالانه داشته باشند چرا که داشتن هوای سالم حق همه شهروندان است.
,

تاکید نماینده ولی فقیه آذربایجان غربی بر ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۶۴ ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی دیروز در حاشیه آغاز طرح اهدا دوچرخه رایگان به شهروندان با اشاره به روز ملی هوای پاک اظهار داشت: همه شهروندان باید در سالم‌سازی هوای شهر مشارکت فعالانه داشته باشند چرا که داشتن هوای سالم حق همه شهروندان است.
به گزارش سامانه هواداری 3064 ، ارسلان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اظهار داشت: این اقدام با هدف شناساندن هرچه بیشتر و بهتر موقعیتها ، ظرفیتها و استعدادهای طبیعی و گردشگری استان در کنار آداب و سنن مردم این دیار است.
,

تلاش برای برگزاری تور دوچرخه سواری در کرمانشاه

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۶۴ ،ارسلان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اظهار داشت: این اقدام با هدف شناساندن هرچه بیشتر و بهتر موقعیتها ، ظرفیتها و استعدادهای طبیعی و گردشگری استان در کنار آداب و سنن مردم این دیار است.
به گزارش سامانه ۳۰۶۴ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، کمیته آموزش فدراسیون در نظر دارد یک دوره تربیت مدرس و بازآموزی مدرسین داوری و مربیگری دوچرخه سواری برگزار نماید.

کلاس‌های تربیت مدرس داوری و مربیگری دوچرخه سواری

به گزارش سامانه ۳۰۶۴ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، کمیته آموزش فدراسیون در نظر دارد یک دوره تربیت مدرس و بازآموزی مدرسین داوری و مربیگری دوچرخه سواری برگزار نماید. کمیته آموزش این فدراسیون در نظر دارد یک دوره تربیت مدرس و بازآموزی …
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، در پی انتصاب محمد خرم به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان، خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری پیام تبریک صادر نمودند.

پیام تبریک رئیس فدراسیون دوچرخه سواری به محمد خرم

خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری ، انتصاب محمد خرم را به عنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از قهرمانان کشور تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، در پی انتصاب محمد خرم به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیات …
دو مربی خارجی برنامه ها و شرایط خود را به فدراسیون دوچرخه اعلام کردند و طبق نظر کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری تمامی شرایط و خواسته های مربیان خارجی در جلسه بعدی کمیته فنی بررسی و تصمیم گیری جهت همکاری با این دو مربی انجام خواهد گرفت.

مربیان خارجی برنامه های خود را به فدراسیون دوچرخه سواری اعلام کردند

ژیله و واژز برنامه های خود را به فدراسیون دوچرخه سواری اعلام کردند جلسه کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری با حضور دو مربی خارجی برگزار شد به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ، روز گذشته جلسه کمیته فنی فدراسیون با حضور…