نوشته‌ها

دلیل بی‌میلی زیدان به خرید نیمار فاش شد

یک منبع نزدیک به سرمربی سابق رئال مادرید بی‌میلی این مرد فرانسوی برای خرید ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن را فاش کرده است. به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری تسنیم، خرید نیمار توسط رئال مادرید همواره یکی از شایعات داغ مربوط به بازار نقل و انتقالا…

چالش سخت پرس؛گزینه‌های جانشینی زیدان در مادرید

وداع ناباورانه زیدان با رئال پرس را با چالشی به نام جانشینی وی در رئال مواجه کرده است. به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، زین‌الدین زیدان چه در دوران بازیگری و چه در دوران مربیگری در رئال تیمش محبوبش را در اوج ترک کرد. اکنون با جدایی زیدا…

زیدان:رونالدو هیچ گزینه‌ای جز ماندن در رئال پیش رو ندارد

 سرمربی رئال مادرید پس از سومین قهرمانی اش در اروپا گفت: احساس بزرگی را با کسب ۳ جام قهرمانی در اروپا به همراه رئال دارم. این تیمی رویایی است و نمی توانم آنچه را که کسب کردم درک کنم.
به گزارش سامانه خبری 309090 زیدان در گفتگویی گفت : « معمولا در مورد بازیکن تیم دیگر صحبت نمی کنم ولی در مورد نیمار همیشه گفته ام که همه ما شیفته بازی او هستیم و دنیا از تماشای بازی های او لذت می برد. نیمار بازیکن بزرگی است.»

زیدان : نیمار در رئال؟ همه شیفته بازی او هستیم

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ زیدان در گفتگویی گفت : « معمولا در مورد بازیکن تیم دیگر صحبت نمی کنم ولی در مورد نیمار همیشه گفته ام که همه ما شیفته بازی او هستیم و دنیا از تماشای بازی های او لذت می برد. نیمار بازیکن بزرگی است.»
به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ زیدان برنامه ای برای یک جدایی غیرمنتظره دیگر را در سر دارد مگر اینکه در چند ماه باقیمانده تا پایان فصل، اتفاقاتی باعث تغییر عقیده او شوند.

زمان پایان کار زیزو در رئال مادرید فاش شد

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ زیدان برنامه ای برای یک جدایی غیرمنتظره دیگر را در سر دارد مگر اینکه در چند ماه باقیمانده تا پایان فصل، اتفاقاتی باعث تغییر عقیده او شوند.
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش3 زیدان دیشب باز هم با ترکیبی از رئال که در بازی های قبلی نیز جواب نداده بود به میدان آمد. با این حال یک بار دیگر ترجیح داد روی تیم دوم خود حساب کند و عجیب نبود که بازهم نتواند پاسخی مثبت دریافت کند.

زیدان و ترکیب سوخته رئال

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ زیدان دیشب باز هم با ترکیبی از رئال که در بازی های قبلی نیز جواب نداده بود به میدان آمد. با این حال یک بار دیگر ترجیح داد روی تیم دوم خود حساب کند و عجیب نبود که بازهم نتواند پاسخی مثبت دریافت کند.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش3 ، گفته می شود که رونالدو به شدت از پرز (رئیس رئال) ناراضی است و از بدقولی های او در مورد بهبود قراردادش خسته شده است. طبق ادعای نشریه رکورد، پرز هم با جدایی رونالدو از رئال در انتهای فصل مخالف نیست و این را به مدیر برنامه های او نیز اطلاع داده است.

زیدان : صحبت از شایعات مربوط به جدایی رونالدو و قراردادش وظیفه من نیست

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، گفته می شود که رونالدو به شدت از پرز (رئیس رئال) ناراضی است و از بدقولی های او در مورد بهبود قراردادش خسته شده است. طبق ادعای نشریه رکورد، پرز هم با جدایی رونالدو از رئال در انتهای فصل مخالف نیست و این را به مدیر برنامه های او نیز اطلاع داده است.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش3 ، با توجه به اینکه پیش از حضور دشان نیز شایعه پیوستن زین الدین زیدان به تیم ملی فرانسه منتشر شده بود، این احتمال وجود دارد که سال آینده، زین الدین زیدان هدایت تیم ملی کشورش را برعهده داشته باشد.

زیدان گزینه سرمربی گری تیم ملی فرانسه

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، با توجه به اینکه پیش از حضور دشان نیز شایعه پیوستن زین الدین زیدان به تیم ملی فرانسه منتشر شده بود، این احتمال وجود دارد که سال آینده، زین الدین زیدان هدایت تیم ملی کشورش را برعهده داشته باشد.
به گزارش سامانه 309090 و به نقل از ورزش3 ، شاید تنها امید زیدان ، سرافرازی در چمپیونز لیگ است؛ رئال ها برای رسیدن به این سرافرازی در اولین بازی دور حذفی باید به مصاف پاری سن ژرمن برود. پاری سن ژرمنی که با ۱۱ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در لوشامپیونا یکه تازی می کند.

رئال زیدان چگونه به روزهای خوب برمی‌گردد؟

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، شاید تنها امید زیدان ، سرافرازی در چمپیونز لیگ است؛ رئال ها برای رسیدن به این سرافرازی در اولین بازی دور حذفی باید به مصاف پاری سن ژرمن برود. پاری سن ژرمنی که با ۱۱ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در لوشامپیونا یکه تازی می کند.
به گزارش سامانه 309090 زیدان پس از شکست مقابل ویارئال : این شکست از هر جهت غیر قابل توضیح است و به خاطر بازیکنان بسیار ناراحتم. آنها همه کار کردند و نمی توانم کسی را سرزنش کنم. لحظات و روزهای تلخی را سپری می کنیم و چیز بیشتری نمی توان گفت

زیدان هیچ توضیحی برای شکست مقابل ویارئال پیدا نکرد

رئال مادرید در شبی که استحقاق شکست را نداشت در خانه با یک گل مغلوب ویارئال شد تا بحران این تیم جدی تر شود. به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش ۳ ، بازی امشب بسیاری را به یاد بازی ابتدای فصل برابر بتیس انداخت و مشابه همان شب تلخ، شاگردان زین …