نوشته‌ها

به گزارش 309090 سرمربی سابق تراکتوری‌ها پس از بلند شدن از روی نیمکت این تیم می گوید افتخار می‌کنم در بحرانی‌ترین و خاص‌ترین مقطع تاریخ تراکتورسازی سرمربی این تیم پرطرفدار بودم و سربلندی و موفقیت هواداران و تراکتورسازی آرزوی قلبی من است.

گل‌محمدی : افتخار می‌کنم سرمربی تراکتور بودم

به گزارش ۳۰۹۰۹۰ سرمربی سابق تراکتوری‌ها پس از بلند شدن از روی نیمکت این تیم می گوید افتخار می‌کنم در بحرانی‌ترین و خاص‌ترین مقطع تاریخ تراکتورسازی سرمربی این تیم پرطرفدار بودم و سربلندی و موفقیت هواداران و تراکتورسازی آرزوی قلبی من است.
به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتوردر حاشیه مراسم انعقاد قرارداد با ارتورو سالام عنوان کرد: امروز فوتبال ایران و تبریز شاهد اتفاق بزرگی بوده و گام بلندی برای پیشرفت تیم تراکتورسازی برداشته می‌شود

آجورلو: با سالام تراکتور قهرمان آسیا می‌شود !

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، مصطفی آجورلو در حاشیه مراسم انعقاد قرارداد با ارتورو سالام عنوان کرد: امروز فوتبال ایران و تبریز شاهد اتفاق بزرگی بوده و گام بلندی برای پیشرفت تیم تراکتورسازی برداشته می‌شود
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل ورزش سه ، در جریان دیدار تراکتور سازی و سایپا که با شکست دو بر یک تراکتورهمراه شد، اگرچه محمد ایرانپوریان و محمد ابراهیمی نمایش خوبی داشتند اما از دست رفتن یک پنالتی و یک موقعیت گل خوب توسط این دو بازیکن باعث شد تا هواداران شعارهای تندی را علیه کاپیتان‌های دوم و سوم تراکتور بدهند.

دلخوری کاپیتان‌های تراکتور از بی‌احترامی هواداران

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل ورزش سه ، در جریان دیدار تراکتور سازی و سایپا که با شکست دو بر یک تراکتورهمراه شد، اگرچه محمد ایرانپوریان و محمد ابراهیمی نمایش خوبی داشتند اما از دست رفتن یک پنالتی و یک موقعیت گل خوب توسط این دو بازیکن باعث شد تا هواداران شعارهای تندی را علیه کاپیتان‌های دوم و سوم تراکتور بدهند.
مدیر رسانه اى تراکتور سازى همچنین گفت:بعضى تحرکات در ورزشگاه حاصل تحریک کسانى بود که در ارزوى رسیدن به این تیم بودند اما به هدفشان نرسیدند. حالا با تحریک هوادار و تماشاگر مى خواهند منافع خودشان را تامین کنند. هوادار تراکتور این افراد را به خوبى مى شناسد و قطعا به ارزوهاى دیرینه خودشان نمى رسند.

پاینده مدیر رسانه اى تراکتور : برخی افراد تحریک شده بودند

مدیر رسانه اى تراکتور سازى همچنین گفت:بعضى تحرکات در ورزشگاه حاصل تحریک کسانى بود که در ارزوى رسیدن به این تیم بودند اما به هدفشان نرسیدند. حالا با تحریک هوادار و تماشاگر مى خواهند منافع خودشان را تامین کنند. هوادار تراکتور این افراد را به خوبى مى شناسد و قطعا به ارزوهاى دیرینه خودشان نمى رسند.
 به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش3 ، ارتورو سالام که روز گذشته بعد از مذاکرات طولانی با مسئولان باشگاه تراکتور سازی به توافق رسید، بامداد فردا به تبریز سفر می کند تا رودررو با آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی پای میز مذاکره بنشیند و در صورت توافق نهایی قرار دادش را امضا کند.

سالام: کم و کسری نباشد، با تراکتور امضا می‌کنم

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، ارتورو سالام که روز گذشته بعد از مذاکرات طولانی با مسئولان باشگاه تراکتورسازی به توافق رسید، بامداد فردا به تبریز سفر می کند تا رودررو با آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی پای میز مذاکره بنشیند و در صورت توافق نهایی قرار دادش را امضا کند.
به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، باشگاه تراکتور سازی اعلام کرد بامداد امروز پنج‌شنبه با ارتورو سالام برای سرمربیگری تیمش به توافق نهایی رسیده و او امشب وارد ایران خواهد شد تا مذاکرات پایانی را پیش ببرد و قراردادش را امضاء کند.

تراکتور سازان این بار به دنبال سالام

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، باشگاه تراکتور سازی اعلام کرد بامداد امروز پنج‌شنبه با ارتورو سالام برای سرمربیگری تیمش به توافق نهایی رسیده و او امشب وارد ایران خواهد شد تا مذاکرات پایانی را پیش ببرد و قراردادش را امضاء کند.
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش3 ، حسینی بعد از اینکه هدایت ذوب آهن را در دست گرفت ، توانست ۵ بازی متوالی را با برد پشت سر بگذارد و تیمش را در رتبه ۴ جدول قرار دهد . اتفاقی که باعث شد حکم سرمربی گریش تا آخر فصل تمدید شود، حالا حسینی با همان شرایط سرمربی گری تراکتور را به دست آورده

حسینی در سودای تکرار خاطراتش با تراکتور

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، حسینی بعد از اینکه هدایت ذوب آهن را در دست گرفت ، توانست ۵ بازی متوالی را با برد پشت سر بگذارد و تیمش را در رتبه ۴ جدول قرار دهد . اتفاقی که باعث شد حکم سرمربی گریش تا آخر فصل تمدید شود، حالا حسینی با همان شرایط سرمربی گری تراکتور را به دست آورده
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش سه ، علیرضا پژمان در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا گفت: چون آقای حسینی از اول فصل با تیم تراکتور بوده و نفرات را می‌شناسد در این برهه کنار تیم هستند و نفر اول بازی مقابل سایپا آقای حسینی است.

مربی تراکتور : نفر اول بازی مقابل سایپا آقای حسینی است

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، علیرضا پژمان در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا گفت: چون آقای حسینی از اول فصل با تیم تراکتور بوده و نفرات را می‌شناسد در این برهه کنار تیم هستند و نفر اول بازی مقابل سایپا آقای حسینی است.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش 3 ، تیم فوتبال الاهلی عربستان که در گروه A لیگ قهرمانان با تراکتورسازی ایران و الجزیره امارات همگروه است، در لیست گزینه های آسیایی مدنظر الاهلی برای خط دفاع، ماکینو مدافع ژاپنی تیم اوراواردز ژاپن را دارد.

الاهلی ، حریف تراکتور از ژاپن بازیکن می‌گیرد

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش ۳ ، تیم فوتبال الاهلی عربستان که در گروه A لیگ قهرمانان با تراکتورسازی ایران و الجزیره امارات همگروه است، در لیست گزینه های آسیایی مدنظر الاهلی برای خط دفاع، ماکینو مدافع ژاپنی تیم اوراواردز ژاپن را دارد.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از سایت ورزش‌ سه ، دنیزلی که به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی تی آر تی اسپورت ترکیه فعالیت می کند، برای اینکه بتواند با تراکتور همکاری کند، دو راه دارد؛ یکی اینکه او شنبه هابه ترکیه برود و راه دوم فسخ قرارداد با این شبکه تلویزیونی است.

دنیزلی قبل از تراکتور با تلویزیون ترکیه قرارداد بسته است

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از سایت ورزش‌ سه ، دنیزلی که به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی تی آر تی اسپورت ترکیه فعالیت می کند، برای اینکه بتواند با تراکتور همکاری کند، دو راه دارد؛ یکی اینکه او شنبه هابه ترکیه برود و راه دوم فسخ قرارداد با این شبکه تلویزیونی است.