نوشته‌ها

به گزارش سامانه 309090 ؛ علی کریمی گفت : از بازیکنانم تشکر می‌کنم که امروز سنگ تمام گذاشتند و خیلی زحمت کشیدند. این برد را به مردم خوب رشت تبریک می‌گویم و امیدوارم در نهایت بتوانیم اتفاقات خوبی برای مردم رشت رقم بزنیم.

علی کریمی : امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بزنیم

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ ؛ علی کریمی گفت : از بازیکنانم تشکر می‌کنم که امروز سنگ تمام گذاشتند و خیلی زحمت کشیدند. این برد را به مردم خوب رشت تبریک می‌گویم و امیدوارم در نهایت بتوانیم اتفاقات خوبی برای مردم رشت رقم بزنیم.
جادوگر فوتبال ایران پس از رفت و برگشت روی نیمکت نفت تهران امروز هدایت سپیدرود را پذیرفت تا فصلی تازه در تاریخچه نیم قرنی ریشه دار ترین باشگاه استان گیلان گشوده شود.

بازگشت جادوگر به خانه پدری

جادوگر فوتبال ایران پس از رفت و برگشت روی نیمکت نفت تهران امروز هدایت سپیدرود را پذیرفت تا فصلی تازه در تاریخچه نیم قرنی ریشه دار ترین باشگاه استان گیلان گشوده شود. جادوگر فوتبال ایران در دومین تجربه سرمربیگری زادگاه پدری خود را انتخاب کرده …
بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر همراه با سایت خبری ورزش سه

ارزشمندترین بازیکنان لیگ هفدهم

بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر همراه با سایت خبری ورزش سه اول- علی علیپور از پرسپولیس با ۱۲ امتیاز مهاجم پرسپولیسی ها در اولین دیدار این تیم در دور برگشت موفق به باز کردن دروازه حریف نشد. علیپور که در حال حاضر در صدر جدول گ…