نوشته‌ها

پیشنهاد افزایش دستمزد وسوسه‎کننده رئال به «مودریچ»

رئال مادرید برای این که مانع از جدایی مودریچ از تیمش و پیوستن او به اینتر شود تصمیم گرفته در قرارداد جدید این بازیکن دستمزدش را به ۸ میلیون یورو در سال افزایش دهد. به گزارش آراد، تیم فوتبال اینتر برای جذب لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید پافشا…

انتقال کورتوا به رئال در جزیره تنریف قطعی می‌شود

روزنامه مارکا اسپانیا خبر داد که انتقال دروازه بان تیم ملی بلژیک و عضو باشگاه چلسی در جزیره تنریف اسپانیا قطعی می شود. به گزارش آراد، روزنامه مارکا اسپانیا خبر داد که وقت مذاکرات نهایی باشگاه رئال مادرید و چلسی با تیبو کورتوا رسیده است. گلر…
, ,

رهبران حریف ایران را بهتر بشناسید؛ از ستاره‌ رئال تا یوونتوس علیه شاگردان کی‌روش

رهبران حریف ایران را بهتر بشناسید؛ از ستاره‌ رئال تا یوونتوس علیه شاگردان کی‌روش به گزارش آراد و به نقل از ایلنا، تیم ملی درحالی به استقبال جام جهانی ۲۰۱۸ رفته است که به احتمال بالا، مسعود شجاعی مسئولیت کاپیتانی تیم را بر عهده خواهد داشت. …

نیمار: هنوز کاملاً آماده نیستم/ رئال؟ مردم حرف‌های بی‌اساس زیادی می‌زنند

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری تسنیم، نیمار با وجود سپری شدن دوره ریکاوری مصدومیت شدیدی که در بازی برگشت پاری‌سن‌ژرمن مقابل رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل اخیر گریبانش را گرفت، هنوز نگران است که مصدومیتش دوباره عود کن…
به گزارش سامانه خبری 309090 زیدان در گفتگویی گفت : « معمولا در مورد بازیکن تیم دیگر صحبت نمی کنم ولی در مورد نیمار همیشه گفته ام که همه ما شیفته بازی او هستیم و دنیا از تماشای بازی های او لذت می برد. نیمار بازیکن بزرگی است.»

زیدان : نیمار در رئال؟ همه شیفته بازی او هستیم

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ زیدان در گفتگویی گفت : « معمولا در مورد بازیکن تیم دیگر صحبت نمی کنم ولی در مورد نیمار همیشه گفته ام که همه ما شیفته بازی او هستیم و دنیا از تماشای بازی های او لذت می برد. نیمار بازیکن بزرگی است.»
به گزارش 309090 رئال همواره در رویای جذب نیمار به سر می برده و گفته می شود که حتی حاضر است ۴۰۰ میلیون یورو برای جذب او نیز هزینه کند. مشکل اینجاست که در قرارداد نیمار رقم فسخ وجود ندارد و اگر رئال قصد جذب او را دارد، باید مستقیما با پی اس جی وارد مذاکره شود.

کدام ستاره‌های رئال به جذب نیمار پافشاری می کنند؟

در رختکن رئال هستند ستاره هایی که بی صبرانه منتظر انتقال نیمار و هم تیمی شدن با او هستند. به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، پس از هو شدن نیمار در ورزشگاه پارک دو پرنس توسط هواداران پی اس جی، اخبار و شایعات جدایی فوق ستاره برزیل…
به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ زیدان برنامه ای برای یک جدایی غیرمنتظره دیگر را در سر دارد مگر اینکه در چند ماه باقیمانده تا پایان فصل، اتفاقاتی باعث تغییر عقیده او شوند.

زمان پایان کار زیزو در رئال مادرید فاش شد

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ زیدان برنامه ای برای یک جدایی غیرمنتظره دیگر را در سر دارد مگر اینکه در چند ماه باقیمانده تا پایان فصل، اتفاقاتی باعث تغییر عقیده او شوند.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش3 ، سرمربی قبل رئال گفت : « واضح است که شگفت زده ام. فکر می کنم کسب جام های زیاد در دو سال اخیر، باعث بی انگیزگی و اشباع بازیکنان رئال شده است.

از فاصله ۱۹ امتیازی بارسا و رئال شگفت زده ام

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، سرمربی قبل رئال گفت : « واضح است که شگفت زده ام. فکر می کنم کسب جام های زیاد در دو سال اخیر، باعث بی انگیزگی و اشباع بازیکنان رئال شده است.
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش3 زیدان دیشب باز هم با ترکیبی از رئال که در بازی های قبلی نیز جواب نداده بود به میدان آمد. با این حال یک بار دیگر ترجیح داد روی تیم دوم خود حساب کند و عجیب نبود که بازهم نتواند پاسخی مثبت دریافت کند.

زیدان و ترکیب سوخته رئال

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ زیدان دیشب باز هم با ترکیبی از رئال که در بازی های قبلی نیز جواب نداده بود به میدان آمد. با این حال یک بار دیگر ترجیح داد روی تیم دوم خود حساب کند و عجیب نبود که بازهم نتواند پاسخی مثبت دریافت کند.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش3 ، گفته می شود که رونالدو به شدت از پرز (رئیس رئال) ناراضی است و از بدقولی های او در مورد بهبود قراردادش خسته شده است. طبق ادعای نشریه رکورد، پرز هم با جدایی رونالدو از رئال در انتهای فصل مخالف نیست و این را به مدیر برنامه های او نیز اطلاع داده است.

زیدان : صحبت از شایعات مربوط به جدایی رونالدو و قراردادش وظیفه من نیست

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، گفته می شود که رونالدو به شدت از پرز (رئیس رئال) ناراضی است و از بدقولی های او در مورد بهبود قراردادش خسته شده است. طبق ادعای نشریه رکورد، پرز هم با جدایی رونالدو از رئال در انتهای فصل مخالف نیست و این را به مدیر برنامه های او نیز اطلاع داده است.