نوشته‌ها

,

پرسپولیس و یک سال تمام بدون مهدی طارمی

به گزارش آراد، فصل گذشته مهدی طارمی در هفته هفتم آخرین حضور خود در ترکیب تیم پرسپولیس را تجربه کرد. در دیداری که روز ۳۰ شهریور برگزار شد، آقای گل سرخ ها توانست از روی نقطه پنالتی دروازه سپاهانی ها را باز کند و پرسپولیس را پیش بیاندازد. او در حالی…
طارمی
,

طارمی دوباره مقابل یک دوست قدیمی در قطر

آخرین بازی مرحله پلی آف رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از دقایقی پیش بین تیمهای الغرافه قطر و پاختاکور ازبکستان آغاز شده است. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی الغرافه، در ترکیب اصلی تیمش حضور دارد و ماجراجویی آسیایی سال ۲۰۱۸ خود را از امشب ب…
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش3 ، مهدی طارمی گفت : من فقط به این خاطر اکنون رفتم که باشگاه پرسپولیس سود کند و هیچ چیز دیگری نبود. می‌توانستم پیشنهادات مالی دیگر و البته اروپایی را بپذیرم و سود کمتری به باشگاه برسد؛ اما من می‌خواستم باشگاه حداقل در این مقطع از انتقالم سود کند.

مهدی طارمی : میخواستم با جدایی به باشگاه سود برسانم

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، مهدی طارمی گفت : من فقط به این خاطر اکنون رفتم که باشگاه پرسپولیس سود کند و هیچ چیز دیگری نبود. می‌توانستم پیشنهادات مالی دیگر و البته اروپایی را بپذیرم و سود کمتری به باشگاه برسد؛ اما من می‌خواستم باشگاه حداقل در این مقطع از انتقالم سود کند.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش سه ، در پی شایعاتی مبنی بر اینکه طارمی هنوز پول درخواستی رضایتنامه را به باشگاه پرسپولیس نپرداخته ، گرشاسبی ، سرپرست باشگاه می گوید حتی این امکان وجود دارد که طارمی و حضورش در الغرافه قطر تبدیل به یک خبر سوخته بشود چون هرچیزی امکان دارد.

پرسپولیس ، طارمی و الغرافه توافق می‌کنند؟

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، در پی شایعاتی مبنی بر اینکه طارمی هنوز پول درخواستی رضایتنامه را به باشگاه پرسپولیس نپرداخته ، گرشاسبی ، سرپرست باشگاه می گوید حتی این امکان وجود دارد که طارمی و حضورش درالغرافه قطر تبدیل به یک خبر سوخته بشود چون هرچیزی امکان دارد.
به گزارش سامانه 309090 و به نقل از ورزش3 ، سیدجلال حسینی گفت : مهدی زمانی رفت که از جدایی‌اش باشگاه هم به نفع برسد. نباید او را تحت فشار قرار داد و در روزگاری که هیچکس از یک ریال خود نمی‌گذرد مهدی سودی چند میلیاردی نصیب باشگاه کرد و از قرارداد این فصل خود نیز گذشت.

سیدجلال حسینی : طارمی بهترین موقع از پرسپولیس رفت

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، سیدجلال حسینی گفت : مهدی زمانی رفت که از جدایی‌اش باشگاه هم به نفع برسد. نباید او را تحت فشار قرار داد و در روزگاری که هیچکس از یک ریال خود نمی‌گذرد مهدی سودی چند میلیاردی نصیب باشگاه کرد و از قرارداد این فصل خود نیز گذشت.
مهدی طارمی حاضر شد برای جدایی و رفتن به تیم اروپایی پس از جام جهانی روسیه مبلغ یک میلیون دلار بپردازد و در نهایت با تیم قطری به توافق رسید.

مهدی طارمی : فقط یک میلیون دلار می پردازم!

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از خبرگزاری های ورزشی , مهدی طارمی بدون خداحافظی با پرسپولیسی‌ها به قطر سفر کرد. عکسی هم که از وسلی اشنایدر ستاره هلندی و مهدی طارمی به همراه مدیران باشگاه الغرافه منتشر شد همه را به این یقین رساند که کار تمام شده است.…
به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، الغرافه با به خدمت گرفتن بولنت به عنوان سرمربی جدید و خرید وسلی اسنایدر هلندی و مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش ایرانی، این تیم قصد دارد حضوری پرقدرت را در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ تجربه کند.

الغرافه با طارمی و اسنایدر راهی لیگ قهرمانان شد

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی تغییرات تیم الغرافه قطر در ژانویه پرداخته است. به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا تغییرات تیم الغرافه در نقل و انتقالات زمستانی را مورد بررسی قرار داد و اشاره کرد …
در خصوص تمدید قرارداد با طارمی صحبت زیادی کردیم به او گفتیم که با توجه به این همه آسیب که به باشگاه وارد کرده برای جبران آنها قراردادش را تمدید کند تا به نوعی دل هواداران را به دست بیاورد.

طارمی باید برای جبران آسیب‌هایی که به پرسپولیس زده قراردادش را تمدید میکرد

باشگاه به خاطر مهدی خیلی آسیب دید گرشاسبی در نشست خبری ۲۳ دی ماه درباره دلیل جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس عنوان کرد: با توجه به مشکلاتی که در بحث قرارداد مهدی طارمی با باشگاه ریزه اسپور به وجود آمد، باشگاه در این زمینه آسیب‌های زیادی دید، عدم …
به گزارش سامانه 309090 و به نقل از خبرگزاری های ورزشی ، مهدی طارمی که از اواسط هفته گذشته در قطر به سر می‌برد با انجام تست پزشکی و قبولی در آن امروز با این باشگاه قطری به توافق نهایی رسید.
,

مهدی طارمی با الغرافه یک سال و نیم بست

مهدی طارمی مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس با عقد قراردادی یک سال و نیمه به عضویت تیم الغرافه قطر درآمد. به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از خبرگزاری های ورزشی ، مهدی طارمی که از اواسط هفته گذشته در قطر به سر می‌برد با انجام تست پزشکی و قبولی در آن امروز با این …
شاید هر بازیکنی که به این کشورها می رود، مشکلات خاص خود را دارد. می دانم منظور شما طارمی است. من مشکل مالی داشتم که به قطر رفتم و برای آنها بازی کردم. بهترین تصمیم گیرنده برای یک بازیکن، شخص آن بازیکن است.

علی دایی : مهدی طارمی بهترین تصمیم را برای خودش گرفته است

علی دایی سرمربی سایپا در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال شرکت کرد. به گزارش ورزش۳ ، علی دایی سرمربی سایپا با حضور در نشست خبری درباره دیدار با استقلال در جمع خبرنگاران گفت: فردا بازی خیلی مهمی داریم. استقلال تیم بزرگی است. آنها از زمان آمدن…