نوشته‌ها

به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش سه ، شرایط استقلال از یک سو و اهمیت کسب سه امتیاز خارج از خانه باعث شده تا سه امتیاز این دیدار برای سرمربی آلمانی بسیار حیاتی باشد و شفر که این روزها به شدت درگیر پرونده جذب یک بازیکن خارجی است، انگیزه زیادی برای پایان روند نبردن ها دارد.
,

شرایط بهتری را برای ارائه بازی و فوتبال زیباتر داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی تیمش برابر شهرداری ماهشهر ضمن ابراز رضایت از کسب پیروزی، توانایی‌های تیم خود را فراتر از بازی هفته اول دانست. به گزارش آراد، نادر دست نشان در پایان این بازی گفت: این دیدار یک بازی سنگین بود و تیم ماهشهر …
,

طالقانی : از نظر ما کی‌روش سرمربی ایران است/حقوق‌بگیر فدراسیون نیستم

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: از نظر ما ملاک رسانه ها نیستند و کی‌روش را سرمربی ایران می‌دانیم. به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالکاظم طالقانی درباره مباحثی که بابت بازنشستگی افراد بازنشسته در فوتبال مطرح می‌شوند و از او هم به ع…
, ,

وضعیت مربیان ۱۶ تیم/ ۵ لیگ اولی و ۷ سرمربی تکراری!

هجدهمین دوره از رقابتهای لیگ برتر درحالی هفته نخست خود را روزهای پنجشنبه و جمعه پشت سر خواهد گذاشت که وضعیت مربیان شانزدهم تیم حاضر در این مسابقات نسبت به گذشته تفاوت هایی دارد. به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری مهر، در حالی سوت آغاز هجدهم…
, , , ,

شفر،کولی و ۳ بازیکن ممنوع‌الخروج شدند/استقلال بدون سرمربی به اردو می‌رود!

۵ عضو تیم فوتبال استقلال از سفر با این تیم به کشور ترکیه بازماندند. به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای تیم فوتبال استقلال امروز تهران را به مقصد ترکیه ترک کردند تا یک اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه را در این کشور برپا کنند. در این س…
, , , , , ,

تماس فدراسیون فوتبال عراق با برانکو برای جام ملت‌های آسیا/ کی‌روش با ایران تمدید کرد مانع برای سرمربی پرسپولیس برداشته شد!

سایت موازین نیوز عراق مدعی شد که سرمربی پرسپولیس گزینه هدایت تیم ملی عراق در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ شد. به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، سایت موازین نیوز عراق مدعی شد که فدراسیون فوتبال عراق مذاکراتش را با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی باشگاه…
, , , , , ,

رفتار کی‌روش آماتورگونه است/ باید با سرمربی تیم ملی اتمام حجت شود

پیشکسوت فوتبال ایران ضمن اشاره به موفقیت ملی پوشان در جام جهانی گفت: بازیکنان دو برابر توان شان مایه گذاشتند اما رفتار کی روش در مقابل برانکو ایوانکوویچ کاملا آماتور بود. به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری مهر، محمد پنجعلی در خصوص نتایج تی…
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش3 ، سرمربی قبل رئال گفت : « واضح است که شگفت زده ام. فکر می کنم کسب جام های زیاد در دو سال اخیر، باعث بی انگیزگی و اشباع بازیکنان رئال شده است.

از فاصله ۱۹ امتیازی بارسا و رئال شگفت زده ام

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، سرمربی قبل رئال گفت : « واضح است که شگفت زده ام. فکر می کنم کسب جام های زیاد در دو سال اخیر، باعث بی انگیزگی و اشباع بازیکنان رئال شده است.

مالک گسترش فولاد : داور از برانکو پرسید کی سوت را بزنم؟

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، پس از اتمام دیدار پرهیجان و پرحاشیه پرسپولیس ـ گسترش بیشتر صحبت ها پیرامون داوری و بحث برانگیزش در این مسابقه بود. تصمیماتی که برخی از آنها فاقد پشتوانه لازم بوده و باعث تاثیرگذاری در این دیدار شدند.
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش3 ، از ابتدای بازی های لیگ هفدهم ۲۵ مربی روی نیمکت تیم های مختلف نشستند و در این میان تنها ۶ مربی موفق شدند به میانگین امتیازی بالای ۱٫۵ برسند.

۶ مربی در صدر خطرناک‌ترین مربیان فصل هفدهم

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش۳ ، از ابتدای بازی های لیگ هفدهم ۲۵ مربی روی نیمکت تیم های مختلف نشستند و در این میان تنها ۶ مربی موفق شدند به میانگین امتیازی بالای ۱٫۵ برسند.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش سه ، شرایط استقلال از یک سو و اهمیت کسب سه امتیاز خارج از خانه باعث شده تا سه امتیاز این دیدار برای سرمربی آلمانی بسیار حیاتی باشد و شفر که این روزها به شدت درگیر پرونده جذب یک بازیکن خارجی است، انگیزه زیادی برای پایان روند نبردن ها دارد.

۳ امتیاز پدیده برای فرار سرمربی استقلال از انتقاد بزرگ

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، شرایط استقلال از یک سو و اهمیت کسب سه امتیاز خارج از خانه باعث شده تا سه امتیاز این دیدار برای سرمربی آلمانی بسیار حیاتی باشد و شفر که این روزها به شدت درگیر پرونده جذب یک بازیکن خارجی است، انگیزه زیادی برای پایان روند نبردن ها دارد.