نوشته‌ها

به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از سایت ورزش سه ، منصوریان با خرید بی وقفه ستاره های فوتبال ایران یکی از پرستاره ترین تیم های تاریخ استقلال را بست؛ اما در عمل هیچ کدام از این بازیکنان نتوانستند تاثیری در پیشرفت بازی این تیم داشته باشند و البته با حضور آنها شرایط از فصل قبل هم بدتر شد.

خریدهای اول فصل استقلال ، ناکام‌های امروز

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از سایت ورزش سه ، منصوریان با خرید بی وقفه ستاره های فوتبال ایران یکی از پرستاره ترین تیم های تاریخ استقلال را بست؛ اما در عمل هیچ کدام از این بازیکنان نتوانستند تاثیری در پیشرفت بازی این تیم داشته باشند و البته با حضور آنها شرایط از فصل قبل هم بدتر شد.
به گزارش سامانه 309090 و به نقل از ورزش سه ، تیم فوتبال سپاهان در لیگ هفدهم همواره با ارائه بازی های تماشاگر پسند مورد تحسین واقع شده و شاید حمایت رسانه ها از نوع فوتبال کرانچار، یکی از دلایل عدم اخراج این سرمربی با تجربه بوده است؛ با این حال دو شکست پیاپی و مشاهده چیزی که در زمین اتفاق می افتد، روی دیگر سکه تیم کرانچار است.

آشفتگی امان فولاد مبارکه سپاهان را بریده است

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، سپاهان در لیگ هفدهم همواره با ارائه بازی های تماشاگر پسند مورد تحسین واقع شده و شاید حمایت رسانه ها از نوع فوتبال کرانچار، یکی از دلایل عدم اخراج این سرمربی با تجربه بوده است؛ با این حال دو شکست پیاپی و مشاهده چیزی که در زمین اتفاق می افتد، روی دیگر سکه تیم کرانچار است.
به گزارش سامانه خبری 309090 قاسم زاغی نژاد پیشکسوت باشگاه سپاهان و عضو کمیته فنی باشگاه در گفتگو با ورزش سه در خصوص جدایی کرانچار از تیم عنوان کرد: ادامه همکاری با کرانچار بیش از این امکان پذیر نبود؛ البته نباید این نکته را فراموش کرد که سپاهان در بسیاری از بازی های این فصل علیرغم شایستگی نتیجه نگرفت.

نویدکیا و ابراهیم زاده در میان گزینه های ما هستند

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ قاسم زاغی نژاد پیشکسوت باشگاه سپاهان و عضو کمیته فنی باشگاه در گفتگو با ورزش سه در خصوص جدایی کرانچار از تیم عنوان کرد: ادامه همکاری با کرانچار بیش از این امکان پذیر نبود؛ البته نباید این نکته را فراموش کرد که سپاهان در بسیاری از بازی های این فصل علیرغم شایستگی نتیجه نگرفت.
به گزارش 309090 مدافع نفت تهران گفت: سن هم به قول آقافیروز یک عدد است دیگر، دیروز اسماعیل فرهادی با سنی که دارد گلزنی کرد به پرسپولیس. خیلی های دیگر مثل آندو، سیدجلال و ... از ما بزرگتر هستند؛ ولی دارند در فوتبال بازی می کنند.

مدافع نفت تهران : از من بزرگتر هم در لیگ برتر حضور دارد!

به گزارش ۳۰۹۰۹۰ مدافع نفت تهران گفت: سن هم به قول آقافیروز یک عدد است دیگر، دیروز اسماعیل فرهادی با سنی که دارد گلزنی کرد به پرسپولیس. خیلی های دیگر مثل آندو، سیدجلال و ... از ما بزرگتر هستند؛ ولی دارند در فوتبال بازی می کنند.
به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتوردر حاشیه مراسم انعقاد قرارداد با ارتورو سالام عنوان کرد: امروز فوتبال ایران و تبریز شاهد اتفاق بزرگی بوده و گام بلندی برای پیشرفت تیم تراکتورسازی برداشته می‌شود

آجورلو: با سالام تراکتور قهرمان آسیا می‌شود !

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، مصطفی آجورلو در حاشیه مراسم انعقاد قرارداد با ارتورو سالام عنوان کرد: امروز فوتبال ایران و تبریز شاهد اتفاق بزرگی بوده و گام بلندی برای پیشرفت تیم تراکتورسازی برداشته می‌شود
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش سه ، اکبر صادقی که در این بازی در سمت راست دفاعی پدیده مشهد حضور داشت در خصوص بازی با استقلال گفت: ابتدا باید از تماشاگران عزیزی که در این بازی حامی بزرگ ما بودند تشکر ویژه‌ای داشته باشیم و حضور آنها دلگرمی و روحیه بالایی به تیم داد.

مدافع پدیده: برای پیروزی مقابل استقلال انگیزه داشتیم

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، اکبر صادقی که در این بازی در سمت راست دفاعی پدیده مشهد حضور داشت در خصوص بازی با استقلال گفت: ابتدا باید از تماشاگران عزیزی که در این بازی حامی بزرگ ما بودند تشکر ویژه‌ای داشته باشیم و حضور آنها دلگرمی و روحیه بالایی به تیم داد.
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش سه ، تیم فوتبال سپاهان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر برابر شاگردان امیرقلعه نویی قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر ۱ برابر این تیم مغلوب شد؛ نتیجه ای که به شکلی طعنه آمیز و قابل تامل در مقابل سپیدرود نیز تکرار شد.

باخت سپاهان به کریمی مثل باخت در دربی!

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، تیم فوتبال سپاهان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر برابر شاگردان امیرقلعه نویی قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر ۱ برابر این تیم مغلوب شد؛ نتیجه ای که به شکلی طعنه آمیز و قابل تامل در مقابل سپیدرود نیز تکرار شد.
به گزارش سامانه هواداری 309090 و به نقل از ورزش سه ، هومن افاضلی بعد از برتری قاطع تیمش در بازی مقابل سیاه جامگان ، گفت: تیم نفت قدم به قدم شرایطش تغییر پیدا می کند و به یک تیم قابل احترام در لیگ تبدیل می شود

سرمربی نفت تهران : به تیمی قابل احترام تبدیل شدیم

به گزارش سامانه هواداری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، هومن افاضلی بعد از برتری قاطع تیمش در بازی مقابل سیاه جامگان ، گفت: تیم نفت تهران قدم به قدم شرایطش تغییر پیدا می کند و به یک تیم قابل احترام در لیگ تبدیل می شود
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل ورزش سه ، در جریان دیدار تراکتور سازی و سایپا که با شکست دو بر یک تراکتورهمراه شد، اگرچه محمد ایرانپوریان و محمد ابراهیمی نمایش خوبی داشتند اما از دست رفتن یک پنالتی و یک موقعیت گل خوب توسط این دو بازیکن باعث شد تا هواداران شعارهای تندی را علیه کاپیتان‌های دوم و سوم تراکتور بدهند.

دلخوری کاپیتان‌های تراکتور از بی‌احترامی هواداران

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل ورزش سه ، در جریان دیدار تراکتور سازی و سایپا که با شکست دو بر یک تراکتورهمراه شد، اگرچه محمد ایرانپوریان و محمد ابراهیمی نمایش خوبی داشتند اما از دست رفتن یک پنالتی و یک موقعیت گل خوب توسط این دو بازیکن باعث شد تا هواداران شعارهای تندی را علیه کاپیتان‌های دوم و سوم تراکتور بدهند.
به گزارش سامانه خبری 309090 و به نقل از ورزش سه ، علی دایی در جمع خبرنگاران گفت : وقتی در تبریز به مادر من فحش می‌دهند چگونه انتظار دارید در مقابل اختلافات میان پرسپولیس و تراکتور من از شما حمایت کنم؟!

روز پر تکاپوی علی دایی در تبریز

به گزارش سامانه خبری ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از ورزش سه ، علی دایی در جمع خبرنگاران گفت : وقتی در تبریز به مادر من فحش می‌دهند چگونه انتظار دارید در مقابل اختلافات میان پرسپولیس و تراکتور من از شما حمایت کنم؟!