, , ,

دایی: امیدوارم فردا خداداد به ما ببازد/ اسم مصوبه هیات رئیسه قانون نیست جبر است/ در نقل‌وانتقالات خوب کار نکردیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بیش از یک ماه و نیم این بازیکن در اردو با ما بوده و تا آماده شد در اختیار تیم امید گذاشتیم.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس،‌ علی دایی قبل از نشست خبری بازی با سپیدرود رشت باز هم پشت لوگوی صدا و سیما ننشست و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک فصل دیگر شروع شد امیدوارم امسال لیگ بهتر و جذاب‌تری داشته باشیم فردا بازی اول ما است که بازی‌های اول بسیار حساس است. بازی خیلی سختی داریم.

* برای خداداد آرزوی موفقیت می‌کنم

وی ادامه داد: می‌خواهیم نتیجه خوبی در بازی اول بگیریم در گذشته در بازی‌های اول خوب نتیجه نمی‌گرفتیم اما امسال می‌خواهیم از همان اول خوب نتیجه بگیریم. خداداد عزیزی دوست چندین و چند ساله من است که هدایت سپیدرود را برعهده دارد. برای خداداد آرزوی موفقیت می‌کنم. البته امیدوارم فردا به ما ببازد. بازی اول خیلی مهم است ما تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشتیم و اردوی خوبی داشتیم و به هماهنگی تقریبا خوبی در تیم رسیده‌ایم که روز به روز هم بهتر می‌شویم. سه امتیاز بازی فردا خیلی مهم است. چند بازیکن مصدوم داریم که می‌توانستند به ما کمک کنند و روی آنها حساب کرده‌ بودیم با همه این تفاسیر امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

* به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم بازیکن بگیریم

  دایی:طرفداران واقعی پرسپولیس می‌دانند چه کسانی در این باشگاه خیانت کرده‌اند/ قانون تصمیم می‌گیرد نه من و شما

دایی درمورد تغییرات تیم سایپا در نقل و انتقالات گفت: ما جزو تیم‌هایی بودیم که در نقل و انتقالات زیاد خوب کار نکردیم به دلیل مشکلات مالی که داشتیم نتوانستیم خیلی از بازیکنان مدنظرمان را بگیریم. با این حال بازیکنانی که داریم همگی خوب با ما تمرین کرده‌اند و جوانانی داریم که به آنها امیدواریم و سعی می‌کنیم با همان‌ها کار را پیش ببریم نیاز درایم که تیم‌مان هماهنگ‌تر شود.

* مدافع سنگالی را می‌خواستیم اما ارز کار ما را سخت کرد

دایی در مورد جذب بازیکنان خارجی گفت: متاسفانه نه سال قبل و نه امسال به خاطر دلار نتوانستیم بازیکنان خارجی بگیریم. یک دفاع وسط سنگالی را می‌خواستیم ک در جام جهانی بازی کرد و به تیم ژاپن گل زد ۵۰۰ هزار دلار از ما پول می‌خواست که حساب و کتاب کردیم و دیدیم نمی‌توانیم این پول را بدهیم با این قیمت ارز کار ما سخت می‌شود. سال قبل یک بازیکن خارجی از ما جدا شد ما فقط یک خارجی داشتیم امسال هم فقط یک بازیکن خارجی داریم که با او کارمان را ادامه می‌دهیم.

*کی‌روش لایق‌ترین کسی است که می‌تواند هدایت تیم ملی را عهده داشته باشد

به گزارش فارس، سرمربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه در فاصله باقی مانده تا جام ملت‌های آسیا چه برنامه‌ای باید با کارلوس کی‌روش داشته باشیم تا او حفظ شود گفت: در این زمان محدودی که باقی مانده است تنها کسی که می‌تواند به تیم ملی کمک کند کی‌روش خواهد بود. ایشان شایسته ترین و لایق‌ترین کسی است که می‌تواند هدایت تیم ملی را برعهده داشته باشد.

  سپیدرود در آستانه انحلال قرار دارد / امید بانوان فوتسالیست به علی کریمی

* تیم امید بازیکن ما را به زور گرفته است

دایی درخصوص اینکه خیلی از باشگاه‌ها به تیم ملی امید بازیکن نمی‌دهند گفت: فکر می‌کنم تیم ملی امید بازیکنان ما را به زور گرفته است. من برای بازی فردا هافبک دفاعی در تیمم ندارم که بازی بدهم. آقای سلطانی‌مهر از تیم ما به تیم امید رفته و به ما اعلام کردند هیات رئیسه قانونی را تصویب کرده که اگر به تیم امید بازیکن ندهیم او محروم می‌شود و برای شما هم نمی‌تواند بازی کند. کجای دنیا چنین قانونی وجود دارد؟ من این همه روی بازیکن کار کرده و زحمت کشیده‌ام که بتوانم از او استفاده کنم. اما فردا هافبک دفاعی ندارم. این قانون نیست و این همکاری نیست بلکه اسمش جبر است.

* ما روی بازیکن سرمایه گذاری کردیم اما در اختیار تیم امید است

وی درخصوص اینکه باشگاهی مثل نساجی بازیکنانش را در مقطعی به تیم امید نداد گفت: به من گفته‌اند اگر به تیم امید بازیکن ندهید آنها محروم می‌شوند. جالب است ما روی بازیکن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که از آن نتیجه بگیریم ولی درست زمانی برنامه‌ریزی کردند که هفته اول لیگ است. تیم امید باید برنامه‌ریزی‌اش را با سازمان لیگ و باشگاه‌ها انجام بدهد. بیش از یک ماه و نیم این بازیکن در اردو با ما بوده و تا آماده شد در اختیار تیم امید گذاشتیم. الان هم شنیده‌ام برای بازی دوستانه به عراق رفته‌اند ولی جالب است قبل از این و در آن یک ماه قبل یک بازی دوستانه نداشتند.

  حضور شریفی در سپیدرود منتفی شد

*دوست داشتم ترابی به اروپا برود

سرمربی تیم فوتبال سایپا درخصوص حضور مهدی ترابی در نیم فصل دوم در پرسپولیس و دلایل واگذاری او از سوی باشگاه سایپا گفت: ما هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی‌داریم حتی مهدی ترابی. خودم دوست داشتم ترابی به اروپا برود ولی این اتفاق نیفتاد. ما هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی‌داریم و مطمئنا با جوان‌ها کار را پیش خواهیم برد و برای مهدی ترابی هم آروزی موفقیت می‌کنم.

* جام جهانی در انتقال جهانبخش به لیگ انگلیس تاثیرگذار نبود

دایی درمورد حضور جهانبخش در تیم برایتون انگلیس گفت: جام جهانی ویترین است و همه بازیکنانی که در جام جهانی حضور دارند پینشهادهایی خوبی دارند اما جهانبخش به خاطر درخشش در تیم هلندی به این تیم انگلیسی رفت و جام جهانی در انتقال او زیاد تاثیرگذار نبود نباید انتقال او را به حساب بازی در جام جهانی گذاشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *