,

تاخیر دردسرساز؛ برانکو ۱.۵میلیارد گران شد!

 به گزارش آراد ، سرمربی پرسپولیس در زمان تمدید قرارداد با این باشگاه درخواست کرده بود مطالبات معوقه او و دستیارانش هر چه سریع‌تر پرداخت شود. در این راستا مسئولان باشگاه پرسپولیس موفق شدند بخشی از مطالبات کادر فنی خود را به آنها پرداخت کنند. از سوی باشگاه پرسپولیس رقمی حدود ۳۰۰هزار دلار به برانکو پرداخت شد تا بخشی از مطالبات این مربی کروات و دستیارانش تسویه شود.

اما باشگاه پرسپولیس در شرایطی بدهی سرمربی خود را پرداخت کرده است که این بدهی مربوط به اوایل فصل گذشته بوده و مدیریت قبلی اگر این مبلغ را پرداخت می‌کرد، می‌توانست با توجه به دلار حدودا ۴هزار تومانی با مبلغی در حدود ۱٫۲میلیارد تومان مطالبات برانکو را تسویه کند. اما حالا مسئولان باشگاه پرسپولیس با دلار حدود ۹هزار تومان در بازار آزاد ۳۰۰هزار دلار خریداری کردند که برای خرید این میزان دلار ۲٫۷ میلیارد تومان پرداخت کرده‌اند. با این شرایط مسئولان باشگاه پرسپولیس در حرکتی جالب مبلغ قرارداد سرمربی خود را چیزی نزدیک به ۱٫۵ میلیارد تومان افزایش داده‌اند. این در شرایطی است که برای برانکو فرقی نمی‌کرده این میزان دلار از کجا تهیه شده و سرمربی سرخپوشان تنها ۳۰۰هزار دلار خود را دریافت کرده است.

  تلاش برای تمرین در کمپ اسپایر / هتل پرسپولیس در قطر مشخص شد

نکته مهم‌تر اینکه این اولین‌بار نیست باشگاه پرسپولیس چنین پول‌هایی را پرداخت می‌کند. مسئولان این باشگاه پیش از این هم در خصوص پرونده‌هایی مانند گولچ همین‌طور عمل کرده بودند. باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت آنتونی گولچ محکوم به پرداخت ۲۷۷هزار دلار بابت نقض پرونده و ۴۶هزار دلار بابت بدهی قبلی و درمجموع ۳۲۳هزار دلار (حدود یک‌میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان) شد. اما با توجه به شکایتی که از این بازیکن کرد در نهایت محکوم شد و مدتی دیرتر این طلب را پرداخت. با توجه به رشد قیمت ارز این بازیکن نیز چیزی نزدیک به ۲میلیارد تومان خرج روی دست باشگاه گذاشت. در شرایطی که قیمت دلار هر روز دچار نوسان است و مسئولان باشگاه هم نمی‌توانند از ارز دولتی استفاده کنند به‌نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس باید خیلی زود بدهی‌های خود را پرداخت کند تا این‌گونه برای دادن بدهی‌های خود دوبرابر پول خرج نکند.

  بارندگی شدید، پرسپولیس را به سالن فرستاد/ تغییر در زمان آخرین تمرین سرخپوشان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *