,

ترابپور: استقلال حریف السد نیست/ امیدمان به حوادث غیرفوتبالی است

مربی سابق استقلال گفت: واقعیت این است که از نظر فوتبالی حریف السد نیستیم اما امیدوارم حتی اگر قرار به حذف باشد، آبرومندانه از لیگ آسیا کنار برویم.

به گزارش آراد، حسین ترابپور در خصوص دیدار برگشت استقلال و السد اظهار داشت: مشکل ما بازی برگشت با السد نیست، مشکل تیم‌های فوتبال ایران به خصوص استقلال در سیاستگذاری های کلان است. وقتی همه می‌دانند این باشگاه قرار است در سه جام حضور پیدا کند چرا در یارگیری آنقدر ضعیف عمل می‌شود که تیم آسیب ببیند.

مربی پیشین آبی پوشان بیان داشت: شما فکر می‌کنید اگر هدفگذاری مدیران سابق استقلال بلند مدت بود و بر همین اساس با بازیکنان مد نظر قرارداد می‌بستند و بازیکنان فصل گذشته حفظ می شدند آیا امکان داشت که در ورزشگاه آزادی به السد با این نتیجه ببازیم؟

وی افزود: آخرین مدیر خوب و توانمندی که در استقلال کار کرد فتح الله زاده بود و بعد از فتح الله زاده من مدیری که توانمندی حضور در این باشگاه داشته باشد را ندیدم. البته در خصوص فتحی شنیدم مدیر توانمندی است که دلسوزانه کار می‌کند و برای همین امیدوارم بگذارند ایشان کارش را انجام دهد تا این تیم به روزهای خوب باز گردد.

  استارت استقلال و پرسپولیس با پیکان در آشفته بازار نقل و انتقالات!

ترابپور اضافه کرد: در خصوص بازی برگشت مقابل السد می‌گویم باید واقع بین باشیم و بگوییم تیم ما از نظر فوتبالی حریف السد نیست. البته برای پیروزی بر این تیم نا امید نیستیم اما پیروزی استقلال تنها با حوادث فوتبالی امکان پذیر است نه از روی منطق فوتبال. ما استقلالی هستیم و همه خواهان پیروزی این تیم، اما من دوست دارم همانقدر که استقلالی هستم واقع بین هم باشم.

مربی پیشین دروازه‌بانهای استقلال توضیح داد: قطری‌ها هزینه کردند، بهترین بازیکنان ممکن را جذب کرده‌اند و مدیران خوبی هم دارند. مربی آنها بسیار باهوش است. او در ورزشگاه آزادی به خوبی استقلال را در نیمه اول آنالیز کرد و در نیمه دوم از نقطه ضعف این تیم ضربه‌های نهایی‌اش را زد. برای بازی برگشت حتما اطلاعات بیشتر و آنالیز کاملتری از این تیم دارد و ما بازی به مراتب سخت تری پیش رو داریم.

  سیدصالحی: هیچ صحبتی بابت حضور در کادر فنی سپاهان نشده است/با اخراج چشمی کمر استقلال شکست

پیشکسوت استقلال بیان داشت: در بازی رفت نگرانی من این بود که بیشتر از سه گل نخوریم و شکست ما سنگین تر از این نشود و برای بازی برگشت هم نگرانی‌های زیادی دارم. امیدوارم نتیجه آبرومندانه‌ای رقم بخورد و  اگر هم حذف شدیم به شکلی آبرومندانه این اتفاق بیفتد.

دروازه‌بان پیشین آبی‌ها ادامه داد: این که جام باشگاه های آسیا است، من با این تیم حتی نگران لیگ هم هستم. استقلال در لیگ هم مشکل خواهد داشت. هنوز به تیم‌های خوب و قدرتمند لیگ برخورد نکردیم و چند تا بازی معمولی پشت سر گذاشتیم اما در رده دهم جدول هستیم. تیم ما مشکل زیاد دارد و اگر شفر در تفکراتش تجدید نظر نکند قطعا در لیگ هم نتایج خوبی نخواهیم گرفت.

  استقلال به دنبال یک هافبک طراح/ سروش رفیعی هم گزینه است!

وی افزود: بازی استقلال و السد را که می دیدم شک کرده بودم آیا این خود شفر است که تیم را ارنج کرده و هدایت می کند یا فرد دیگری. تصمیمات، تفکرات و تعویض های شفر در آن بازی کاملا اشتباه بود. تصمیمات اشتباه شفر هم به تصمیمات درست مربی السد کمک کرد.

ترابپور در ادامه بیان داشت: استقلال سالهاست که قهرمان لیگ برتر نشده و گرچه در این شش هفت ساله دو بار قهرمان حذفی شده، اما جام حذفی نمی‌تواند هوادار استقلال را راضی کند. اگر قرار باشد در این فصل هم تیم قهرمان نشود میلیون ها هوادار استقلال واقعا آسیب می بینند. بهتر است مدیریت باشگاه یک هدفگذاری کرده و به هواداران بگوید مثلا یک برنامه دو یا سه ساله برای قهرمانی دارد و در پایان این برنامه قهرمان می‌شود. نه این که ابتدای هر فصل وعده قهرمانی بدهند و آخر همان فصل عذرخواهی کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *