ترابیان: ایران به عنوان دبیرخانه مرکزی تورنمنت تبریز انتخاب شد

رئیس کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: هر چهار تیم حاضر در تورنمنت تبریز با هم توافق کردند که هر ساله این تورنمنت در یکی از کشورها برگزار شود و ایران به عنوان دبیرخانه مرکز میزبان سال آینده را مشخص کند.

به گزارش آراد، عباس ترابیان در مورد تورنمنت چهار جانبه فوتسال که بین تیم‌های ایران، بلاروس، اوکراین و ژاپن در تبریز در حال برگزاری است، گفت: همانطور که اطلاع دارید تورنمنت تبریز از یک مهر کار خود را شروع کرد و امروز هم آخرین روز برگزاری این تورنمنت است از ساعت ۱۴ دو تیم ژاپن و بلاروس و ساعت ۱۶ دو تیم ایران و اوکراین به مصاف هم می روند.

  آزمون بین بهترین بازیکنانی که هرگز در موردشان نشنیده‌اید

وی در ادامه گفت: شب گذشته یک ضیافت شامی از طرف باشگاه مس ورزقان برگزار شد که همه بازیکنان و مسئولان در این ضیافت شرکت کردند و بعد از صرف شام از طرف باشگاه ورزقان هدایایی به تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت اهداء شد.

مدیر کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: در روز دوم این تورنمنت ۴ تیم حاضر با هم توافق کرده بودند که این تورنمنت هر ساله برگزار شود که در جلسه ضیافت شام هر چهار کشور با هم توافق کردند و به این نتیجه رسیدند که ایران را به عنوان دبیرخانه مرکزی این تورنمنت انتخاب کنند و این دبیر خانه میزبان سال آینده را مشخص و کارهای اجرای این تورنمنت را انجام دهند.

  بازتاب سخنان کی‌روش درباره توافق با فدراسیون ایران

وی در مورد کیفیت برگزاری این مسابقات گفت: با توجه به میزبانی خوب استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جا دارد از همین جا از اداره‌کل ورزش و جوانان، هیأت فوتبال استانداری استان آذربایجان شرقی و… تشکر و قدردانی کنم که تا به امروز نشان دادند این استان میزبان خوب و پتانسیل فراوانی در امر برگزاری مسابقات بین‌المللی دارند و یکی از علت‌هایی که این مسابقات باکیفیت بالایی برگزار شد، میزبانی خوب این استان بود.

  کری خوانی هواداران ایران و پرتغال مقابل هتل پرتغالی‌ها/ حضور چینی‌های عاشق رونالدو

وی در پایان گفت: فارغ از هر نتیجه ای که به دست آید برنده اصلی تیم ایران است در این تورنمنت جوانان تیم ملی محک خوب و جدی‌ای خوردند و این بازیکنان نشان دادند در صورتی که کادر فنی تیم ملی به آنها میدان بدهند آنها از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *