, ,

ترابیان: مسئولان AFC به حقانیت فوتسال ایران پی بردند/کیفیت خوبی را به نمایش گذاشتیم

رئیس کمیته فنی فوتسال گفت: مسئولان AFC به حقانیت فوتسال ایران پی بردند و با چشم دیدند که بازیکنان ایرانی چه کیفیت بالایی دارند.

به گزارش آراد، عباس ترابیان در خصوص قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون اظهار داشت: تبریک می‌گویم این قهرمانی را به همه مردم ایران و مخصوصا مردم ورزقان که با قهرمانی این تیم خوشحال شدند، اما در خصوص مسابقات باید بگویم کهن این دوره کیفیت بالایی داشت تمام تیم‌های حاضر در جام باشگاه‌های آسیا از بازیکنان خوب و باکیفیتی استفاده کردند. جالب اینجاست که بازیکنان ایرانی زیادی در تیم‌های آسیایی حضور داشتند و با عملکرد درخشان خود باعث شدند کیفیت بازی‌ها بالا برود.

  ترابیان:‌ بازی پرسپولیس در نیمه دوم امیدوارکننده بود/دروازه بان اول ایران نباید چنین گلی بخورد

وی در ادامه گفت:‌ حتی مسئولان ای‌اف‌سی به حقانیت فوتسال ایران پی بردند، با چشم دیدند که بازیکنان ایرانی چه کیفیت بالایی دارند، تیم مس سونگون هم سعی کرد از بازیکنان ملی استفاده کند، خدا را شکر کیفیت خوبی را به نمایش گذاشتیم، مقتدرانه ظاهر شدیم و توانستیم به قهرمانی برسیم.

ترابیان در ادامه گفت: باید برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم برای سال آینده در مسابقات باشگاه جهانی نیز حاضر شویم و از پرچم ایران در این مسابقات دفاع کنیم.

  توضیحات سرپرست باشگاه استقلال پس از حل و فصل پرونده‌های باشگاه در AFC

وی در ادامه درباره کیفیت مسابقات نیز گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و ای‌اف‌سی تلاش کرد تا به استانداردهای جهانی نزدیک باشد، تیم‌های باکیفیتی در این مسابقات حضور داشتند که بازیکنان بزرگی را دراختیار داشتند، درنهایت خوشحالیم که تیم ایران موفق شد به قهرمانی برسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *