, ,

معمای پورعلی‌گنجی

به گزارش آراد، مرتضی پورعلی گنجی تنها بازیکن تیم ملی است که هنوز مقصد جدیدش را مشخص نکرده. مدافع فصل گذشته باشگاه السد قطر، بعد از جام جهانی و با هدف ادامه فوتبالش در قاره اروپا قید همبازی بودن با ژاوی را زد تا بازی در محیط جدیدی را تجربه کند اما او هنوز مقصد جدیدش را مشخص نکرده. موضوعی که سوژه این گزارش شده تا تمام گزینه های مرتضی را بررسی کنیم:

ترابزون: باشگاه ترکیه ای بعد از جذب وحید امیری و مجید حسینی علاقه زیادی برای خرید سومین بازیکن ایرانی اش دارد و گزینه آنها کسی نیست جز مرتضی . ترکیه ای ها در تازه ترین اقدامشان برای راضی کردن پورعلی گنجی صد هزار یورو روی پیشنهاد قبلی شان گذاشته اند تا رقم پیشنهادی شان به ۸۵۰ هزار یورو برسد اما پورعلی گنجی هنوز به بازی در این تیم راضی نشده. امیر هاشمی مقدم که در کنار مدیر برنامه های جهانبخش، کارهای مرتضی را هم پیگیری می کند درباره آخرین وضعیت پیشنهاد ترابزون اسپور به مدافع تیم ملی گفته:”آنها مدتهاست که علاقه شان به جذب مرتضی را نشان داده اند اما بر خلاف ادعای رسانه های ترکیه، هنوز چیزی نهایی نشده. اتفاقا من دیروز با رئیس باشگاه ترابزون صحبت کردم و از او خواستم که فقط خودش طرف مذاکره ما باشد و سایر کانال ها را ببنند تا حرف و حدیثی ایجاد نشود”

  شرایط بهتری را برای ارائه بازی و فوتبال زیباتر داشتیم.

برایتون: از مدتها قبل شایعه همبازی شدن مرتضی با جهانبخش به گوش می رسید و پورعلی‌گنجی هم بدش نمی آید که در لیگ جزیره بازی کند اما مشکل اینجاست که برایتون برای استخدام مرتضی به مشکل خورده. به گفته هاشمی مقدم، مدیران برایتون به دنبال پیدا کردن راهی برای حل مساله سهمیه تیم های پایه شان هستند و نمی توان حضور او در این تیم را منتفی دانست.

آلکمار: باشگاه هلندی که از علیرضا جهانبخش خاطرات فوق العاده ای داشت،  قبل از جام جهانی به دنبال جذب مرتضی بود و به همین دلیل نماینده این باشگاه، بازی دوستانه ایران و ترکیه را از نزدیک دید تا عملکرد مرتضی را زیر نظر گرفته باشد. مدیران آلکمار دوست دارند مرتضی را به خدمت بگیرند و این موضوع را به مدیر برنامه های او هم گفته اند اما داستان از این قرار است که آنها یک مدافع آلمانی را هم زیر نظر گرفته و با او هم مذاکره کرده اند و به نظر می رسد شانس این بازیکن آلمانی برای حضور در آلکمار بیشتر از پورعلی‌گنجی باشد

  ریشه مشکلات امید: اخلاق استیلی و کرانچار

سایر گزینه ها: مرتضی به تازگی پیشنهادی قابل توجه از لیگ بلژیک دریافت کرده و در کنارش چند پیشنهاد اروپایی دیگر هم دارد اما هنوز تصمیم قطعی اش را نگرفته. به گفته هاشمی مقدم، به خاطر شروع فوتبال در اروپا، مرتضی بهتر است تا هفته آینده تیم جدیدش را انتخاب کند اما او و مدیر برنامه هایش نمی خواهند تصمیمی احساسی بگیرند و به همین دلیل می خواهند تا آخرین لحظه ممکن تمام پیشنهادات را بررسی کنند.

  بازیکن ایرانی راهی لیگ پرتغال شد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *