به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از خبرگزاری‌های ورزشی ، کارلوس مدافع میانی تیم نانت با داور مسابقه برخورد کرد اما واکنش داور به این صحنه بود که به عمد پای خود را دراز کرد تا لگدی به پای بازیکن تیم نانت بزند و در ادامه هم او را به خاطر حرکتش با کارت زرد دوم جریمه و از زمین بازی اخراج کرد

داور هم کارت می‌دهد هم لگد می‌زند

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از خبرگزاری‌ های ورزشی ، بازی یکشنبه شب تیم‌های فوتبال پاری‌سن‌ژرمن و نانت، با اتفاقی عجیب همراه شد.

در دقیقه نخست از وقت‌های تلف شده نیمه دوم این بازی که با پیروزی یک بر صفر پاری‌سن‌ژرمن خاتمه یافت، وقتی که یک حمله روی دروازه تیم میزبان شکل گرفت، دیه‌گو کارلوس مدافع میانی تیم نانت به طور اتفاقی با داور مسابقه تونی چاپرون برخورد کرد و او را نقش بر زمین کرد.

اما اتفاق عجیب، واکنش داور به این صحنه بود که به عمد پای خود را دراز کرد تا لگدی به پای بازیکن تیم نانت بزند و در ادامه هم او را به خاطر حرکتش با کارت زرد دوم جریمه و از زمین بازی اخراج کرد، اتفاق مشابهی آنچه در جام جهانی ۱۹۹۸ برای دیوید بکام، رخ داد.

  خط حمله باشگاه استقلال سرعتی شد

به گزارش سامانه ۳۰۹۰۹۰ و به نقل از خبرگزاری‌های ورزشی ، کارلوس مدافع میانی تیم نانت با داور مسابقه  برخورد کرد اما واکنش داور به این صحنه بود که به عمد پای خود را دراز کرد تا لگدی به پای بازیکن تیم نانت بزند و در ادامه هم او را به خاطر حرکتش با کارت زرد دوم جریمه و از زمین بازی اخراج کرد

این داور یک جوک است!

رئیس باشگاه نانت که واکنشش به اخراج بازیکن تیمش فقط یک لبخند تمسخرآمیز بود، درباره این اتفاق به تلویزیون فرانسه گفت: داور مسابقه به من گفت که هرگز قصد نداشته که به بازیکنان ما لگد بزند و اینکه احساس کرده بازیکن ما او را از پشت هل داده است. این واقعاً یک جوک است!

من از سراسر دنیا بیش از ۲۰ پیام دریافت کردم که همه آنها به من می‌گفتند این داور یک جوک است.

  تخفیف فرناندز به استقلال اهواز

حقی برای اعتراض نداریم

حالا از من انتظار دارید که چه بگویم؟ اگر زیادی حرف بزنم، مرا به کمیته اخلاق احضار می‌کنند. ما هیچ حقی برای حرف زدن نداریم.

والنتین رونیه، هافبک نانت هم با اشاره به حادثه‌ای که برای هم‌تیمی‌اش رخ داد، خواهان در نظر گرفته شدن محرومیتی طولانی برای داور مسابقه شد.

او در گفت‌و‌گو با کانال پلاس فرانسه گفت : داور می‌گوید که لیز خورده، اما من که می‌دانم که او به عمد لگد زد. می‌دانم داوری کردن کار بسیار سختی است اما به نظر من باید هر از چند گاهی این داوران را مورد گزینش قرار داد. اگر ما چنین کاری را انجام بدهیم، ۱۰ جلسه محروممان می‌کنند.

  کونته گفت دیگر با مورینیو دعوایی ندارم

یکی دیگر از کسانی که به اتفاق جنجالی بازی شب گذشته تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و نانت واکنش نشان داده، گری لینکر، بازیکن سابق تیم ملی انگلیس و مفسر شبکه اسکای اسپورتس انگلیس است که در صفحه توئیترش، حیرت خود را از حرکت داور نشان داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *