نتیجه ضعیف دونده سرعتی ایران در جاکارتا

به گزارش آراد، حسن تفتیان دونده سرعتی کشورمان که انتظار زیادی از او برای کسب نتیجه خوب در بازی‌های آسیایی می‌رفت، نتوانست به فینال دوی ۲۰۰ متر راه پیدا کند.

او که در دوی ۱۰۰ متر ششم شده بود، در نیمه نهایی ۲۰۰ متر در دسته خود به مصاف ۸ دونده دیگر رفت که در پایان با رکورد ۲۱٫۴۷ ثانیه در رده هفتم ایستاد. نفر هشتم از قطر بود که به خط پایان نرسید و تفتیان به نوعی در رده آخر این دسته قرار گرفت.

  واکنش رئیس فدراسیون دوومیدانی به خواسته‌های احسان حدادی

تفتیان بیش از یک سال در فرانسه با مربی خارجی خود اردو داشت و بیشترین حمایت‌ها نیز از سوی فدراسیون از وی صورت گرفت، اما نتیجه‌اش در بازی‌های آسیایی قابل توجه نبود.

امیر مرادی با وجود به جا گذاشتن بهترین رکورد این فصل خود، به مدال آسیا دست نیافت.

امیر مرادی که دیشب به فینال ۸۰۰ متر رسیده بود، امشب از ساعت ۱۹:۴۰ به وقت محلی با رقبایی از هند، قطر، سری لانکا، ژاپن و بحرین به رقابت پرداخت.

  هدف وزنه برداری در جاکارتا، کسب مدال توسط تمام نفرات اعزامی

قطر و هند دو کشوری بودند که در این مسابقه دو نماینده داشتند. در مسابقه ۸۰۰ متر مرادی دور اول را رتبه پنجم به پایان رساند. در این دور نماینده قطر با زمان ۵۳٫۷۵ ثانیه پیشتاز شد. اما در نیمه دوم مسیر شرایط تغییر کرد و مرادی تا رده چهارم صعود کرد.

به این ترتیب نماینده کشورمان با زمان ۱:۴۶:۵۵ دقیقه چهارم شد. در حالی که شرایط در صدر گروه تغییر کرد و مانجیت سینگ هندی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. نمایندگان هند و قطر دوم و سوم شدند.

  نتایج ملی‌پوشان تراپ بعد از پایان ۳ راند
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *