کاپیتان سابق تیم ملی والیبال:خانواده والیبال حسین معدنی را فراموش نمی‌کند

به گزارش آراد ،‌ دهم مردادماه در تاریخ والیبال ایران هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود، روزی که والیبال ایران یکی از بهترین مربیان خود را از دست داد. حسین معدنی در دهم مرداد سال ۹۳ از بین والیبالی‌ها رفت و با فوت او همه اهالی ورزش ایران در شوک فرو رفتند.

حسین معدنی هفت سال عضو تیم ملی والیبال ایران بود و چندسالی هم در کسوت مربی در کنار ملی‌پوشان حضور داشت.

معدنی در رده ملی، سرمربی تیم‌های ملی بزرگسالان، تیم ملی ب و تیم ملی نوجوانان را بر عهده داشته است،‌. او ایران را به جمع تیم‌های حاضر در مسابقه‌های قهرمانی جهان ایتالیا رساند و پس از آن دستیار خولیو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد.‌ معدنی مدتی هم سرمربی تیم والیبال دانشجویان ایران و مدتی هم دستیار زوران گائیچ در تیم ملی بود.‌ این مربی والیبال دو بار ایران را به قهرمانی جام کنفدراسیون آسیا ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ رساند و در سال ۲۰۱۰ هم نایب قهرمانی بازی‌های آسیایی را برای ایران به دست آورد.

  صعود قاطعانه جوانان والیبال ایران به جمع هشت تیم برتر آسیا

بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ‌در ۱۰ مرداد ۹۳ بعد از یک دوره بیماری سخت و بستری شدن در بیمارستان به دلیل گرفتگی مجرای صفرا درگذشت.

بهنام محمودی بازیکن سابق تیم ملی درباره درگذشت این مربی والیبال گفت: حسین معدنی برادر من بود و ما ۱۳ سال هم اتاقی و هم تیمی بودیم. روزها و شب‌های زیادی را با هم گذراندیم اما متاسفانه او خیلی زود از بین ما رفت.‌ البته غیر از معدنی افراد دیگری هم بودند که برای والیبال ایران زحمت کشیدند اما خیلی زود از جمع ما رفتند و آنها را از دست دادیم.

  مائده برهانی بار دیگر لژیونر شد

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: امثال معدنی در والیبال ایران زیاد هستند، کسانی که از دل و جان برای ارتقای این رشته تلاش کردند و ای کاش فدراسیون در سالروز درگذشت این عزیزان اقداماتی به صورت نمادین انجام می‌داد تا این افراد به فراموشی سپرده نشوند. هر چند که خانواده والیبال معدنی و خدماتی که او به والیبال ایران انجام داده است را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کند.

محمودی در پایان گفت: مرگ یک اتفاق طبیعی در زندگی همه آدم‌هاست و دیر یا زود سراغ همه ما می‌آید اما ای کاش تا زمانی که هستیم قدر هم را بدانیم. همانطور که گفتم کاش فدراسیون برای افرادی که با مرگ از بین ما رفتند مراسم یادبودی می‌گرفت یا همینطور بازیکنانی که از تیم ملی خداحافظی می‌کنند مراسمی به عنوان تجلیل گرفته می‌شد تا کمی زحماتی که آنها برای والیبال ایران کشیده بودند جبران می‌شد.

  شکست والیبال ایران برابر شاگردان کواچ

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *