,

طالقانی : از نظر ما کی‌روش سرمربی ایران است/حقوق‌بگیر فدراسیون نیستم

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: از نظر ما ملاک رسانه ها نیستند و کی‌روش را سرمربی ایران می‌دانیم.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالکاظم طالقانی درباره مباحثی که بابت بازنشستگی افراد بازنشسته در فوتبال مطرح می‌شوند و از او هم به عنوان یکی از بازنشسته‌های فوتبال یاد می‌شود اظهار داشت: موضوع بازنشستگی به من مربوط نمی‌شود چون افرادی مثل من حقوق‌ بگیر فدراسیون نیستیم و درواقع به صورت رایگان در حال کار هستیم.

* هیات های استانی بخش خصوصی هستند

وی افزود: حتی درمورد هیات‌های استانی هم این مساله حاکم است چرا که اکثر هیات‌های استانی به عنوان بخش خصوصی ثبت شده‌اند و هیچ سازوکار دولتی و یا وابسته به دولت در هیات‌های فوتبال نیست. انتخاب افراد برگرفته از مجموعه فوتبال است.

طالقانی ادامه داد: البته باید دید قانونی که تصویب شده شامل چه مصادیقی می‌شود و اگر این مصادیق درخصوص بخش خصوصی هم باشد ما تابع قانون خواهیم بود.

  استعفایی در کار نبود؛ کی روش تا پایان جام ملت ها ماندنی شد

*نوشته رسانه ها ملاک نیست کی روش سرمربی ایران است

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره خبری که در رسانه‌های جزایری مبنی بر توافق با کارلوس کی‌روش مطرح شده عنوان کرد: این خبر جدیدی است که امروز می‌شنوم ولی طبق تصمیم‌گیری که در هیات رئیسه فدراسیون شده اختیار مذاکره و تمدید قرارداد با کی‌روش به آقای تاج سپرده شده و با توجه به اطلاعاتی که من دارم موافقت برای تمدید با کی‌روش گرفته شده و از نظر ما قضیه تمام شده است و کی‌روش سرمربی ما است. اینکه در رسانه‌ها چه چیزی نوشته می‌شود شرط و ملاک نیست و مهم آن کاری است که خود کی‌روش می‌کند و سروسامانی که خود کی‌روش به این مسائل می‌‌دهد. از نظر ما این قرارداد بسته شده است.

*مباحث قانونی را خود مسئولان مربوطه باید صحبت کنند

وی درباره اینکه ظاهرا کی‌روش شرایط سختی برای تمدید قرارداد با فدراسیون گذاشته که یکی از آن موارد معافیت هفت بازیکن تیم ملی است اما روز گذشته سردار کمالی اعلام کرد که امکان این موضوع فقط با قهرمانی میسر است، گفت: درمورد مباحث قانونی که خود مسئولان مربوطه باید صحبت کنند اما در ارتباط با کی‌روش و قراردادش با فدراسیون باید بگویم از نظر ما او سرمربی تیم ملی است.

  دژاگه: به شرایطی که تیم ملی فوتبال دارد عادت کرده‌ایم/ امیدوارم فدراسیون برای برگزاری بازی‌های دوستانه تلاش کند

* رقم کی‌روش را می‌توانیم تامین کنیم

رئیس هیات فوتبال خوزستان در پاسخ به این سوال که رسانه‌های الجزایری از پیشنهاد مالی ماهیانه صد هزار یورو به کی‌روش خبر داده‌اند و آیا فدراسیون ایران می‌تواند با چنین مبلغی با کی‌روش توافق کند،‌گفت: درمورد رقمی که مطرح شده اطلاعی ندارم اما آنچه که در هیات رئیسه فدراسیون برای تمدید قرارداد با کی‌روش تصویب شده قطعا می‌توانیم جوابگوی کی‌روش باشیم و چون راه‌های تامین هزینه این مبلغ بررسی شده است و اینکه چطور می‌توانیم آن را تامین کنیم.

*دولت باید به فوتبال کمک کند

  تیم ملی تا پایان جام ملت ها با کی‌روش تمدید کرد

وی در این باره که چطور مبلغ قرارداد کی‌روش قابل تامین است اما برای برگزاری اردوهای تیم ملی که مبلغ کلانی هم می‌شود فدراسیون دچار مشکل است، تصریح کرد: در هر صورت فدراسیون حتما راهی پیدا می‌کند،‌با توجه به نوسانات ارز دولت باید به تیم ملی فوتبال کمک کند و خودشان هم می‌دانند که شرایط تیم ملی حساس است.

*در مورد پاداش جام جهانی از تاج بپرسید

طالقانی همچنین درخصوص این مطلب که گفته می‌شود پاداش باشگاه‌هایی که ملی‌پوش شده‌اند و همچنین پاداش داوران ایران در جام جهانی قرار است با دلار دولتی به آنها داده شود و همین باعث ایجاد گلایه از سوی باشگاه‌ها و تیم داوری ایران در جام جهانی شده گفت: از این ماجرا خبر ندارم و بهتر است این سوال را از آقای تاج بپرسید. ما در هیات رئیسه فدراسیون بحث پاداش را تصویب کرده‌ایم و قطعا براساس همان هم فدراسیون پاداش را می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *