, ,

واگذاری تبلیغات محیطی بازی‌ دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی

کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال به منظور واگذاری تبلیغات محیطی بازی دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و بولیوی فراخوانی منتشر نمود.

به گزارش آراد و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد تبلیغات محیطی مسابقه دوستانه فوتبال تیم‌ ملی کشورمان با تیم ملی بولیوی را که در روز سه‌شنبه مورخ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌گردد از طریق برگزاری مزایده عمومی به یکی از آژانس‌های تبلیغاتی معتبر واگذار نماید.

  زمان حضور تیم ملی بولیوی در ایران مشخص شد

براین‌اساس، از کلیه آژانس‌های تبلیغاتی واجد شرایط دعوت می‌شود در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۴ و ۵ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور در کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال واقع در: تهران، خیابان شیخ‌بهایی شمالی، کوچه ۱۲ متری سوم، پلاک ۴، طبقه ۲  مدارک مربوط به مزایده تبلیغات محیطی بازی مذکور را دریافت نموده و فرم‌های تکمیل شده را به همراه اساس‌نامه، مدارک ثبتی و مجوز فعالیت شرکت “در پاکت دربسته” و توسط نماینده قانونی خود تا پایان وقت اداری روز شنبه ۰۷/۰۷/۹۷ به واحد حراست فدراسیون واقع در طبقه ۲ فدراسیون فوتبال تحویل نمایند.

  کی‌روش:‌ به خاطر موفقیت‌های تیم ملی در روسیه خیلی خوشحالم

لازم به توضیح است،کلیه پاکت‌های حاوی پیشنهادات رسیده در ساعت ۱۰ صبح روز دو‌شنبه مورخ ۰۸/۰۷/۹۷ در جلسه کمیسیون معاملات فدراسیون فوتبال و در حضور نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور بازگشایی و برنده مزایده مشخص و سپس اعلام عمومی خواهدشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *