سیامند رحمان می‌آید تا رکوردش را بشکند/ رقابت میان چین و ایران

به گزارش آراد، در آستانه بازی پارآسیایی جاکارتا سایت کمیته آسیایی پارالمپیک گزارشی از وزنه بردار ایرانی منتشر کرد.

سایت کمیته آسیایی پارالمپیک در گزارشی عنوان کرد که سیامند رحمان، قویترین ورزشکار پارالمپیک جهان می آید تا بر رکوردی که متعلق به خودش است، غلبه کند.

در این گزارش آمده است: برخی از بهترین پاورلیفترهای جهان می آیند تا در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا بهترین نمایش را داشته و در کنار ۱۶۶ ورزشکار از ۲۷ کشور برای رسیدن به ۲۰ مدال رقابت داشته باشند.

  بانوان والیبال نشسته در رده دوم آسیا

در گزارش کمیته آسیایی پارالمپیک می خوانیم: در راس حاضران در این رقابت ها، دو تیم ایران و چین قرار دارند که نامزد کسب بیشترین مدال ها هستند؛ اما قراقستان، ویتنام و عراق نیز تلاش می کنند تا به موفقیت هایی برسند و این دو قدرت را تحت فشار قرار دهند.

در ادامه این گزارش آمده است: یکی از کسانی که همه مشتاقند تا عملکرد وی را در این رویداد ببینند، قویی ترین ورزشکار پارالمپیک جهان، سیامند رحمان در دسته فوق سنگین است. او این عنوان را در بازیهای پارالمپیک ریو کسب کرد که توانست رکورد ۳۱۰ کیلوگرم را با موفقیت به ثبت برساند.

  ایزدی رکورد جوانان جهان را شکست/ برنز بزرگسالان بر گردن ملی‌پوش جوان ایرانی

در ادامه گزارش سایت پارالمپیک آسیا، به ورزشکاران حاضر در مسابقات پاورلیفتینگ از سایر کشورها نیز پرداخته شده و ارزیابی شده اند. این رقابت ها به مدت شش روز در سالن بالایی سودیرمن برگزار خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *