بازی با سایپا برای ما سخت است و همه حریفان می‌آیند که استقلال را شکست دهند و هر حریفی مقابل ما ظاهر می‌شود می‌خواهد اولین گل را به استقلال بزند

شفر ، سرمربی استقلال : همه می آیند که استقلال را شکست بدهند

سرمربی تیم فوتبال استقلال ، گفت: بازی مقابل سایپا برای ما سخت بود و همه حریفان می‌آیند که ما را شکست دهند و هر حریفی بر به روی ما به میدان می آید می‌خواهد اولین گل را به این تیم بزند.

بازی با سایپا برای ما سخت است و همه حریفان می‌آیند که استقلال را شکست دهند و هر حریفی مقابل ما ظاهر می‌شود می‌خواهد اولین گل را به استقلال بزند

به گزارش خبرگزاری های ورزشی ؛ وینفرید شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا، اظهار داشت: در ابتدا به خاطر تأخیری که داشتیم عذرخواهی می‌کنم.

دستیار جدید استقلال و مدیرعامل باشگاه در محل تمرین حاضر شدند و جلسه‌ای را برگزار کردیم که عامل تأخیر شد. بار آینده ۲۰ دقیقه زودتر می‌آیم که جبران این تأخیر شود.

  قیمت بلیت بازی با استقلال افزایش یافت/ ساعت باز شدن درهای ورزشگاه مشخص نیست

وی افزود: میگوئل کولی دستیار من در تیم ملی جاماریکا و در جام ملت‌های آفریقا و در مسابقات کوپا امریکا در شیلی بوده است. به همین علت از این بابت که او آمده خوشحال هستم.

شفر تأکید کرد: بازی با سایپا برای ما سخت است و همه حریفان می‌آیند که استقلال را شکست دهند و هر حریفی مقابل ما ظاهر می‌شود می‌خواهد اولین گل را به استقلال بزند. این مسأله برای بازیکنان ما طبیعی است ولی من نمی‌خواهم هیچ بازیکنی با غرور برای ما بازی کند و برای رسانه‌ها و هواداران خودنمایی کند.

  حیدری: در ۱۰ سال اخیر وضعیت استقلال را اینگونه ندیده بودم/حاضریم همین فردا با پرسپولیس بازی کنیم/اردوی‌ ما در ترکیه روی هواست!

وی ادامه داد: می‌خواهیم سه امتیاز را بگیریم، سایپا تیم قدرتمندی است آمادگی جسمانی خوبی دارد سفت و محکم بازی می‌کند، ما باید مثل بازی خانگی آخرمان با صبر و حوصله و با تکنیک بازی کنیم و در ذهنمان دنبال برد باشیم.

خبرنگاران شفر را تحریم کردند

به گزارش فارس، خبرنگاران در پایان صحبت‌های شفر به دلیل تأخیر نیم‌ ساعته سرمربی ابی پوشان هیچ سؤالی از این مربی نپرسیدند تا اعتراض خود را به این شکل به سرمربی آلمانی تیم آبی های تهرانی نشان دهند. شفر هم از اینکه خبرنگاران سؤالی نپرسیدند، متعجب شد.

  باید همه چیز را از صفر شروع کنیم/ به جای شایعات، در مورد خاویار و فرش از من سؤال کنید!

شفر : ترافیک تهران سنگین است

به گزارش خبرگزاری فارس، وینفرید شفر در پایان در حالی که با چهره ناراحت محل کنفرانس خبری را ترک کرد خطاب به نمایندگان رسانه‌ ها گفت: تهران ترافیک زیاد است و مراقب باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *