, , , , ,

سیدجلال حسینی پیشنهاد جنجالی کی روش را رد کرد

​کاپیتان پرسپولیس که در اتفاقی عجیب در لیست نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی قرار نگرفته بود، به پیشنهاد کادرفنی پاسخ منفی داد.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری ایلنا، سیدجلال حسینی که در طول سه فصل اخیر حضورش در ترکیب تیم‌های نفت تهران و پرسپولیس توام با دستیابی عنوان برترین خط دفاعی و مدافع لیگ برتر بوده، علیرغم حضوری مستمر در اردوهای تیم ملی در نهایت از لیست کارلوس کی‌روش برای حضور در جام جهانی بازماند.

  فریبا:تیم ملی با کی‌روش بی‌نظم بازی نمی‌کند/کی‌روش و برانکو می‌روند ولی آمارها برای ایران می‌ماند

سرمربی تیم ملی در شرایطی عدم حضور این بازیکن در لیست نفرات نهایی جام جهانی را به شرایط سنی او مرتبط دانسته بود که در جمع بازیکنانش در این رقابت‌ها چند بازیکن نیز بالای ۳۰ سال حضور داشتند.

با این حال در این رابطه شنیده می‌شود کارلوس کی‌روش پیش از اعلام لیست نهایی تیم ملی در تماسی که از طریق مارکار آقاجانیان با سیدجلال حسینی داشت، او را از تصمیمش برای خط زدن نام کاپیتان پرسپولیس باخبر کرده بود. در این تماس توسط مارکار آقاجانیان به سیدجلال حسینی پیشنهاد می‌شود با حضور در اردوی تیم ملی و جدال با ترکیه خداحافظی رسمی‌اش از تیم ملی را برگزار کند که با ناراحتی او همراه شده و آن را نمی‌پذیرد.

  پیشنهاد افزایش دستمزد وسوسه‎کننده رئال به «مودریچ»

این اتفاق البته در شرایطی افتاده بود که کارلوس کی‌روش پاسخی به پیشنهاد تمدید قرارداد فدراسیون فوتبال برای جام ملت‌های آسیا نداده بود و شاید در صورت عدم توافق احتمالی برای قبول هدایت تیم ملی، سرمربی بعدی بار دیگر خواهان بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب تیم ملی می‌بود اما پیشنهاد خداحافظی می‌توانست سد راهی در این رابطه تلقی شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *