,

صانعی: کار سختی در المپیک داریم/ نگران کم‌تجربگی بازیکنانم هستم

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۱۸ سال گفت: در حالی عازم المپیک می‌شویم که بازی‌های تدارکاتی مناسبی نداشتیم، بازی با برزیل به خاطر مسائل اقتصادی و بازی با روسیه به دلیل هم‌گروه بودن با آنها انجام نشد.

به گزارش آراد، علی صانعی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال زیر ۱۸ سال که قرار است در المپیک آرژانتین شرکت کند، گفت: حدود یک سال است که کار را شروع کردیم و تا به امروز از ۶۴۰ نفر توسط کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت  و از آنها تست گرفته شده و نزدیک به ۵۰ هفته تمرینات خود را برگزار کردیم که ۳۰ هفته است با ۲۰ نفر اصلی کار خود را آغاز کردیم.

وی ادامه داد: انشاءالله تا فردا بعدازظهر ۱۰ نفر اسامی نهایی خود را جهت حضور در المپیک اعلام می‌کنیم. طبق برنامه‌ریزی که صورت گرفته قرار است بامداد دوشنبه، دهم مهرماه راهی امارات و از آنجا به بوینس آیرس می‌رویم. حدوداً از زمان حرکت ما از کمپ تیم ملی به محل برگزاری مسابقات ۳۵ ساعت زمان می‌‌برد.

  پدیده فوتسال ایران، استثنای داوری آسیا

سرمربی تیم فوتسال زیر ۱۸ سال گفت: ۱۶ مهر ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران اولین بازی خود را با جزایر سلیمان برگزار می‌کنیم و در دومین بازی به مصاف برزیل و به ترتیب روسیه و کاستاریکا می‌رویم. همانطور که اطلاع دارید همیشه در المپیک بهترین‌های جهان حضور دارند و در آنجا کار واقعاً سخت است.

وی افزود: در حالی پای به این مسابقات می‌گذاریم که بازی‌های تدارکاتی مناسبی نداشتیم؛ بازی با برزیل به خاطر مسائل اقتصادی و بازی با روسیه به دلیل هم‌گروهی بودن با آنها بازی انجام نشد. البته تیم‌های دیگری هم پیشنهاد داده بودند اما به درد ما نمی‌خورد؛ به این دلیل که بازی کردن با آنها زیاد مناسب تیم ملی نبود.

  ناظم الشریعه: بازیکنان در تورنمنت چهارجانبه تبریزمحک جدی خواهند خورد

صانعی در پاسخ به سؤالی که آیا با توجه به اینکه بازی تدارکاتی انجام ندادید آیا تیم آماده رقابت‌ها است، گفت: بله، درست است که بازی تدارکاتی نداشتیم و کارمان سخت است، اما بازیکنان از لحاظ تاکتیکی و آمادگی جسمانی آماده و سرحال هستند؛ فقط بحث تجربه بازی است که بازیکنانم ندارند.

وی در خصوص اینکه آیا کمیته بین‌المللی المپیک که قرار بود به تیم‌ها  مجوز افزایش بازیکن بدهند، گفت: متأسفانه این موضوع را قبول نکردند، حتی نظر فیفا هم این بود که تیم‌ها با ۱۴ بازیکن در این مسابقات حضور داشته باشند که کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کرد در صورتی‌که تعداد تیم‌ها از ۱۰ بازیکن افزایش یابد تعداد تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها باید کم شود.

  اسامی بازیکنان تیم ملی فوتسال اعزامی به باکو

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۱۸ سال گفت: در حال حاضر با ۱۰ بازیکن که ۲ دروازه‌بان و ۸ بازیکن است در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنیم که این موضوع کار را نه تنها برای ما سخت کرده بلکه برای سایر تیم‌ها هم سخت است به این دلیل که در صورتی که بازیکنی کارتی دریافت کند و یا مصدوم شود بازیکن دیگری نیست که جایگزین آنها شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *