رمضی: به دنبال تقویت ورزش کارگری هستیم

به گزارش آراد،سرپرست فدراسیون ورزش کارگری گفت: با وجود این که از ابتدای سال تا الان بودجه‌ مصوب از سوی وزارت ورزش و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را دریافت نکردیم، اما تا به امروز در اجرای برنامه‌های جامعه کارگری عملکرد موفقی داشتیم.

جواد رمضی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره فرهنگی ورزشی جامعه کارگری در بندر انزلی گفت: دومین جشنواره فرهنگی ورزشی جامعه کارگری با هدف گسترش فرهنگ پرداختن به ورزش، دستیابی به جامعه‌ای سلامت محور و توسعه و ترویج ورزش همگانی در میان کارگران و خانواده‌های آنها در بندر انزلی در حال برگزاری است که امیدوارم در پایان این جشنواره بتوانیم در نهادینه کردن ورزش در بین جامعه کارگری گام‌های موثری برداشته باشیم.

  بازگشت کاروان سرافراز ورزش کارگری به کشور با استقبال معاونین وزیر کار

وی گفت: ورزش کارگری تنها در بخش قهرمانی خلاصه نمی‌شود و با برپایی این جشنواره سعی کردیم نگاه ویژه‌ای به جامعه کارگری داشته باشیم و ورزش همگانی را به عنوان یک فرهنگ در بین خانواده‌های آنها گسترش دهیم.

سرپرست فدراسیون ورزش کارگری خاطرنشان کرد: مدت ۵ ماه است که سرپرستی این فدراسیون را برعهده گرفتم و در طی این مدت با وجود این که هیچ بودجه مصوبی از سوی وزارت ورزش و جوانان و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی دریافت نکردیم، اما در اجرای برنامه‌های این فدراسیون با کمک اسپانسرها عملکرد موفقی داشتیم و تمام برنامه‌های پیش‌بینی شده در تقویم ورزشی را با همکاری خوب وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به خوبی پیش بردیم.

  کسب رده های اولی و دومی مسابقات فوتسال کارگری جهان برای ایران

رمضی در پایان افزود: تیرماه سال آینده مسابقات جهانی کارگران را در اسپانیا داریم که تلاشمان بر این است با تشکیل تیم‌های ملی و آماده‌سازی ورزشکاران بتوانیم حضور قوی در این مسابقات داشته باشیم. البته تا به امروز حضور رشته‌هایی همچون والیبال زنان، کشتی فرنگی و ساحلی مردان، جودو مردان، دوومیدانی زنان و مردان و پتانگ زنان و مردان در این مسابقات قطعی شده و سعی داریم در سایر رشته‌ها همانند شطرنج، والیبال ساحلی مردان، فوتسال و فوتبال نیز ورزشکار به این تورنمنت اعزام کنیم.

  درخواست فرماندار اردکان برای توجه بیشتر به ورزش کارگری این شهرستان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *