,

رفیعی: همه به جز من خوب بودند/شاید آنهایی که علیه من شعار دادند هوادار استقلال نبودند

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در همه خطوط خوب بودیم و همه به جز من خوب کار کردند.
به گزارش آراد، سروش رفیعی در مورد تساوی بدون تیمش مقابل استقلال گفت: بازی سختی بود می‌دانستیم رویارویی با استقلال در ورزشگاه آزادی و مقابل هوادارانش سخت است. سعی کردیم به شکل خوبی بازی کنیم و چشم به ضدحملات و ضربات ایستگاهی داشتیم. روز بدی نداشتیم به خط دفاعی تیم و احسان مرادیان که فوق‌العاده کار کردند تبریک می‌گویم. در همه خطوط به جز من همه خوب بودند حداقل این بود که با یک امتیاز از ورزشگاه آزادی و دیدار مقابل استقلال بیرون شدیم. ان شاءالله در بازی بعدی بتوانیم امتیاز کامل را بگیریم.

  قرارداد بازیکنان و کادر فنی استقلال ثبت شد

وی در مورد اینکه بازیکنان فولاد وقت تلف می‌کردند تصریح کرد: در چند صحنه بین بازیکنان تیم برخورد بوجود آمد که در یکی دو صحنه این برخوردها باعث شد بازیکن مصدوم و تعویض شود. این نشان می‌دهد قصدی برای وقت‌کشی وجود نداشته و ما اصلا به دنبال این کار نبودیم.

رفیعی در رابطه با جدلی که بین او و مرادیان بوجود آمد عنوان کرد: نمی‌دانم کدام صحنه را می‌گویید در آن صحنه من رفتم آب بخورم و هر کسی که مرا می‌شناسد میداند درگیری برای من پیش نمی‌آید. در آن صحنه فاصله‌مان زیاد بود و چون صدا نمی‌رسید حرف یکدیگر را نشنیدیم و بلند صحبت می‌کردیم.

  آیین نامه رسمی فیفا اشتباه مدیران پیشین استقلال را آشکار کرد

وی در مورد شعارهایی که علیه او داده شد عنوان کرد: چیزی نشنیدم؛ هواداران استقلال محترم هستند و استقلال تیم بزرگ، دوست‌داشتنی و قابل احترام است اگر چیزی گفته شده من نشنیدم و شاید آنها هوادار استقلال نبودند.

رفیعی درمورد اینکه آیا از عملکرد خودش رضایت دارد گفت: هنوز نه، متاسفانه آسیبی در مچ پایم دارم که امروز هم دو بار ضربه به مچ پای چپم به صورت دقیق اصابت کرد. در فرصت تعطیلی به وجود آمده می‌توانیم استراحت کنیم و به آمادگی بهتری برسیم. اگر از لحاظ بدنی شرایط خوبی پیدا کنم از این هم بهتر خواهم شد. دفعه قبل هم در صحبت‌هایم گفتم فولاد با بازیکنان، کادر فنی و مدیریتی که دارد می‌تواند بهترین نتایج را بگیرد و جزو مدعیان باشد.

  صفا هادی با باشگاه الزورا قرارداد دارد ولی در حال مذاکره برای انتقال او به استقلال هستیم
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *