بخشی: اولین بودن سختی‌ها خاص خود را دارد/سپیدرود مشکلاتی دارد اما امیدوارم تصمیم درستی گرفته شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: همیشه اولین بودن سختی‌های خاص خود را دارد که امیدوارم از این آزمون سربلند بیرون بیایم.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز وزیر ورزش و جوانان در حکمی مریم بخشی را به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان انتخاب کرد تا وی نخستین بانوی ایرانی باشد که در این پست فعالیت می‌کند.

مریم بخشی درباره این انتخاب گفت: جا دارد از وزیر ورزش و استاندار گیلان تشکر کنم که این فرصت را نه فقط در اختیار من، بلکه در اختیار یک بانوی ایرانی و جوان گذاشتند. نمایندگان استان هم همکاری زیادی داشتند و امیدوارم از این آزمون سربلند بیرون بیایم.

وی افزود: کار در همه زمینه‌ها سخت است و هر کاری سختی نوع خودش را دارد. با توجه به اینکه برای نخستین بار یک خانم این مسئولیت را گرفته کار سخت‌تر می‌شود چرا که به عنوان یک پرچمدار بانوان زیادی چشم‌انتظار هستند. استفاده از بانوان و البته جوانان جزو سیاست‌های دولت بوده اما در این مرحله قرار گرفتن برای باز کردن راه، کار سخت و مسئولیت سنگینی است. اولین بودن سختی‌های خود را دارد و امیدوارم شرمنده نباشم.

  دایی: امیدوارم فردا خداداد به ما ببازد/ اسم مصوبه هیات رئیسه قانون نیست جبر است/ در نقل‌وانتقالات خوب کار نکردیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در ادامه این مصاحبه در پاسخ به این سوال که در برنامه نخست، اولویت شما در استان چیست، عنوان کرد: با توجه به اینکه در آستانه بازی‌های آسیایی هستیم و تا بخشی تیم‌ها و ورزشکاران اعزامی مشخص شده‌اند، امیدواریم استان گیلان هم که قهرمانان زیادی دارد، حرفی برای گفتن داشته باشد و ما با انگیزه بالا گام‌های خوبی را برداریم.

بخشی افزود: دولت نشان داده در زمینه ورزش همگانی و روستایی برنامه‌های خوبی دارد. تجهیز خانه‌های روستایی باید در اولویت ما باشد. قبلا کارهایی انجام شده و ما هم باید آن را توسعه دهیم. در حوزه جوانان اتفاقات خوبی رخ داده است. تفاهمنامه همکاری بانک کارآفرین با وزارت ورزش بسته شده که ما امیدواریم به اشتغالزایی جوانان کمک کنیم. هر کدام از برنامه‌های ما اولیت خاص خود را دارد و امیدواریم در این گام سربلند بیرون بیاییم.

  عقد قرارداد خداداد عزیزی با سپیدرود

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای قهرمانان بازی‌های آسیایی پاداشی در نظر گرفته‌اید یا خیر، خاطرنشان کرد: از زمانی که نفرات اعزامی استان گیلان به بازی‌های آسیایی قطعی شوند برایشان حقوقی در نظر گرفته می‌شود. ما آیین‌نامه‌ای هم برای تجلیل از مدال‌آوران داریم که قرار است این آیین‌نامه مورد بازبینی قرار بگیرد تا ورزشکاران را با انگیزه بالایی به اندونزی اعزام کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در بخشی دیگر از صحبت‌های خود درباره وضعیت تیم فوتبال سپیدرود در لیگ برتر، تصریح کرد: فوتبال جزو ورزش حرفه‌ای ماست و الان این باشگاه درگیر یکسری مشکلات است. زمانی که سرپرست بودم کمک‌هایی به این باشگاه کردیم اما باید تصمیمات درستی گرفته شود. این باشگاه در دست بخش خصوصی است و ما به عنوان اداره کل روی برنامه‌ها نظارت داریم. سپیدرود پنجمین تیم پرطرفدار ایران است و امیدوارم در کنار هیات فوتبال تصمیمات درستی درباره این تیم گرفته شود.

  نوراللهی: پرسپولیس، پرسپولیس است که با همه این مشکلات سرپا ایستاده/همه تیم‌ها تقویت شدند جز ما
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *