, ,

قلعه نویی: پیکان بدون موقعیت یک امتیاز گرفت/از این وقت‌کشی‌ها ناراحتم

:: ۲۳:۰۳
قلعه نویی: پیکان بدون موقعیت یک امتیاز گرفت/از این وقت‌کشی‌ها ناراحتم
سرمربی سپاهان گفت: پیکان بدون موقعیت یک امتیاز گرفت و حتی به دروزاه ما هم نزدیک نشد.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از بازی با پیکان اظهار داشت: در این چند ساله نیمه اول ما خیلی خوب بود و با برنامه بودیم. از دقیقه ۱۱ موقعیت داشتیم. پیکان بدون موقعیت یک امتیاز گرفت و حتی به دروزاه ما هم نزدیک نشد. نیمه اول من را خیلی امیدوار کرد، اما بجه های ما هنوز از موقعیت‌ها استفاده نمی‌کنند. ایجاد موقعیت کردیم، اما گل نزدیم. یک مقدار هم بدشانس بودیم.

  جوانان استقلال پیکان سواری بلد نبودند!/ توقف آبی پوشان در شب ماه گرفتگی!

سرمربی تیم سپاهان عنوان کرد: پیکان دربازی‌های قبلی خود دو سه گل زده بود اما امشب مقابل ما موقعیت هم نداشت. در این بازی ۶ کرنر زدیم و آنها تنها یک کرنر داشتند. من به آینده سپاهان خیلی خوش‌بینم. بچه‌ها بازی درگیرانه‌ای داشتند و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی در مورد اینکه از نحوه بازی پیکان ناراحت بود، گفت: نه از بازی بسته آنها ناراحت نیستم اما اینکه تیمی که روندی را دارد اما اجازه نمی‌دهند آن را ادامه دهد و خارجش می‌کنند، ناراحتم. وقتی بازیکنی زمین می‌خورد باید بیرون برود. بازی امروز بالای ۶ دقیقه وقت اضافه داشت، اما یک بازیکن هم بعد از مصدومیت بیرون نرفت. بازیکنان پیکان بیخودی زمین می‌خوردند و دورازه بان آنها از دقیقه یک اتلاف وقت می‌کرد. من راجع‌به تاکتیک هیچ تیمی نمی‌توانم صحبت کنم اما از این وقت‌کشی‌ها ناراحتم. دفاع آنها ضربه سر می‌زد و زمین می‌خورد. ضربه سر که زمین خوردن ندارد. ما به این‌ مدل بازی و رفتارها گله داشتیم.

  قلعه‌نویی: فوتبال ما به دادکان و مصطفوی نیاز دارد/ امیدوارم استقلال دربی را ببرد

قلعه‌نویی در مورد نحوه بازی کی‌روش عنوان کرد: او در دو بازی گذشته بهترین آمار را داشته است، نه‌تنها در دوندگی بلکه در بخش‌های مختلف، آنالیزور ما ۲۰ دفعه هر بازیکنی را آنالیز می‌کند. کی‌روش جزو بهترین نفرات ما بوده که یک مقدار هم بدشانس بوده که رفته رفته درست می‌شود.

وی با بازگشت به دیدار مقابل پیکان تصریح کرد: آنها یک موقعیت ۶۰-۵۰ درصدی هم به حریف نداند اما امروز دیدیم که چه اتفاقاتی در زمین افتاد. بعد از بازی بازیکنان آنها زمین افتادند. ما ضعف‌ها را هم قبول داریم اما از نحوه بازی تیم خیلی راضی هستم. به‌هر‌حال جلوی پیکان با فوتبال بسته بازی سخت بود، اما با این شرایط بازهم ۶-۵ موقعیت داشتیم.

  جلالی: بودجه تیم من هم ۷۰ میلیارد تومان باشد دوست دارم هجومی بازی کنم

سرمربی تیم سپاهان در مورد دربی اصفهان گفت: معمولاً دربی‌های اصفهان بازی‌های خوبی بوده و ما هم به دنبال این هستیم که در این دیدار به پیروزی برسیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *