,

نعمتی و عباسپور آماده بازی‌های پارآسیایی/بانو باشگاه مس محبوب‌ترین کماندار بازی‌ها

به گزارش آراد دو کماندار بانو باشگاه مس کرمان آماده‌ی شرکت در بازی‌های پارآسیایی جاکارتا برای کسب افتخار بزرگی دیگر هستند.

زهرا نعمتی و سمیه عباسپور دو بانو ورزشکار خانواده باشگاه مس کرمان، در رقابت‌های تیراندازی با کمان این بازی‌ها شرکت خواهند کرد.

در این زمینه وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار گزارشی از رشته تیراندازی با کمان به حضور زهرا نعمتی در بازی‌های پاراآسیایی پرداخت.

بر اساس تحلیلی که کمیته بین‌المللی پارالمپیک IPC، از رشته تیراندازی با کمان در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است از زهرا نعمتی، به عنوان شناخته شده و موفق‌ترین ملی‌پوش ایرانی که به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اعزام می‌شود، یاد شده است.

  مس روز شنبه درجام حذفی میزبان سام هیرمند/دربی مس‌نوین یکشنبه در شهربابک

در بخشی از این گزارش، آمده است:زهرا نعمتی که در المپیک ریو ۲۰۱۶، پرچمدار کاروان کشور خود بود و در میان کمانداران غیرمعلول به رقابت پرداخت، در پارالمپیک ریو نیز با گذشتن از سد حریف چینی به دومین نشان طلای خود بعد از لندن دست یافت.

وی همچنین در رقابت‌های قهرمانی جهان سال ۲۰۱۷ نیز، وو چونیان، حریف چینی خود را شکست داد و سومین مدال طلای جهانی را بر گردن آویخت.

  معرفی کمیته فنی باشگاه مس/دکتر قرایی:این کمیته چشم بیدار مدیریت باشگاه است

در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا نیز، این دو رقیب با یکدیگر روبه رو خواهند شد.

در گزارش سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک به مسابقات ریکرو انفرادی آزاد مردان اشاره شده است؛ رقابتی که غلامرضا رحیمی دارنده مدال طلای پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو باید «ژائو لی ژو» از چین قهرمان حال حاضر جهان روبرو شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *