, ,

نصیرزاده: یک نفر بگوید بابت هتل پولی از / تکلیف گسترش هفته آینده مشخص می‌شوداو کسر شده است

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، گفت: یک نفر بگوید بابت هتل پولی از او کسر شده است. این مسائل را بیان می‌کنند تا قرارداد بازیکن را فسخ کنند اما این مسائل درست نیست.

به گزارش آراد و به نقل از خبرگزاری فارس، هوشنگ نصیرزاده در مورد شرایط گسترش فولاد و اینکه تکلیف این تیم برای هجدهمین دوره لیگ برتر به کجا انجامید، گفت: فعلا خبری نیست. شنبه همه چیز مشخص می‌شود و آنوقت در این مورد توضیحات لازم را بیان می‌کنم.

  ریکاوری بازیکنان تیم نوجوانان در هتل

وی در مورد اینکه در فضای مجازی مطرح شده که باشگاه گسترش فولاد هزینه اقامت بازیکنان در هتل قبل از بازی و غذایی که مصرف کردند از قراردادشان کسر شده است، گفت: چه کسی این حرف‌ را زده است؟ چنین چیزی صحت ندارد. یک بازیکن، یک مربی، یک سرپرست و … بیاید بگوید پولی گرفته که این مبالغ کم شده است.

وی افزود: این مسائل درست نیست. برخی می‌خواهند فضایی درست کنند که بازیکن فسخ کند و به باشگاه دیگر برود و این مسائل را مطرح کنند. اجازه این کار را نمی‌دهیم. یک بازیکن که با ما قرارداد دارد این مسئله را بگوید.

  قائدی:مدل موهایم تقصیر تیم بود!

نصیرزاده در مورد وضعیت فیروز کریمی، تصریح کرد: او فعلا هست و تکلیف باشگاه ما هفته آینده به طور کامل مشخص می‌شود.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در مورد اینکه تکلیف موضوع تیمی که گفته می‌شد گسترش فولاد است و با اکسین بازی دوستانه انجام داده به کجا انجامید، گفت: همانطور که گفتم آن تیم ما نبود. آن تیمِ دورهمی خود کریمی بود که از کرج آمده بود و ربطی به ما نداشت.

  اعتراض باشگاه استقلال به «میزبانی غیراستاندارد» پارس جنوبی در جم
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *