مسائلی: ناامید نمی شویم

به گزارش آراد، افشین صادقی بدون شک یکی از  بازیکنان تیم‌ ‌ملی هندبال ایران مقابل بحرین بود که در این بازی با زدن هشت گل خوش درخشید اما تلاش او نتیجه‌ نداد.

صادقی بعد از  باخت تیم‌ تیم‌ ‌ملی هندبال مقابل بحرین،خاطر نشان کرد: برای برد آمده بودیم اما  یکسری از  اتفاقات به وجود آمد که نتوانستیم نتیجه‌ بگیریم.

این بازیکن در ادامه‌، گفت‌:  متاسفانه داوری در باخت ما دخیل بود.

  سرمربی هندبال ایران: رینگ بوکس آن طرف‌تر است

صادقی در مورد بازی بعدی تیم‌ ‌ملی هندبال نیز این طور، گفت‌: تمام تلاشمان را می کنیم تا در این بازی برنده شویم. این بازی را همانطور که گفتم براثر اتفاقات باختیم، اما  تمرکز ما روی بازی های بعدی خصوصا بازی با کره است .

میلاد مسائلی ملی پوش هندبال کشورمان نیز بعد از باخت به بحرین در دور دوم مسابقات می گوید: متاسفانه از عربها همیشه ذهنیت منفی داشتیم و این امر برای ما مشکل ساز می شود.  بحرینی ها در زمانی که حملات ما بسیار موفق بود با خطاهای بسیار بد خود  برای تیم ما دردسر ساز شدند و از آن به نفع خود استفاده کردند.

  هندبال نوجوانان آسیا/ پیروزی تیم ملی ایران در گام نخست

وی افزود: در ضمن باید بدانید که ما هنوز حضور در جمع چهارتیم را از دست نداده‌ایم و با این باخت بازی با کره جنوبی برای ما بسیار سرنوشت ساز شد. ولی مطمئن باشید حریف کره ای ها خواهیم شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *