,

اصفهانیان: پنالتی ذوب آهن گرفته نشد / در روزهای آینده باید فیلم بازیها را بازبینی کنیم.

رئیس کمیته داوران گفت: با توجه به گزارش ناظران داوری در شش دیدار از مسابقات لیگ برتر، در بازی ذوب آهن و پدیده خطای پنالتی به نفع تیم ذوب آهن اصفهان گرفته نشد.
به گزارش آراد و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان درباره عملکرد داوران گفت: با توجه به گزارش ناظران داوری در شش دیدار از مسابقات لیگ برتر، در بازی ذوب آهن و پدیده خطای پنالتی به نفع تیم ذوب آهن اصفهان گرفته نشد و متاسفانه اشتباه حیدری تاثیری در نتیجه بازی داشت.
وی افزود: در بقیه مسابقات داوران اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه بازی نداشتند. در روزهای آینده باید فیلم بازیها را بازبینی کنیم و اگر مشکلی در بازیها دیدم، مطمئنا آن را اعلام خواهیم کرد.

  تمدید قرارداد فخرالدینی با ذوب آهن

رئیس کمیته داوران اظهار داشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا روز اول سپتامبر برابر با ۱۰ شهریور را به نام روز داور نامگذاری کرده است، جا دارد این روز را به داوران و کمک داوران فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی آقایان و بانوان کشور تبریک بگویم. معتقدم باید از این قشر زحمت کش حمایت کرد و شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که شاهد برگزاری مسابقات به بهترین نحو آن هم با قضاوت مطلوب داوران باشیم. همانطور که اشتباهات آنها را اعلام می کنیم باید به عملکرد مناسب شان در مسابقات نیز اشاره شود.

  مجتبی حسینی، سرمربی موقت تراکتور مقابل سایپا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *